• Informacje na temat:

  film wyborcza

Artykuły na temat: film wyborcza
 • Kinga Rusin do Zofii Klepackiej przed lokalem wyborczym: Wstyd, obraża pani ludzi!

  Klepacką nie ma sensu, odwróciła się na pięcie i odeszła. Zobacz film: W mediach społecznościowych dziennikarka opublikowała obszerny wpis, w którym wyjaśniła całą sytuację. Podkreśliła, że(...) podskoczyć" - mówi na filmie opublikowanym w sieci. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Ranczo" złamało ciszę wyborczą?

  We wczorajszym odcinku serialu "Ranczo", który wyemitowany został o godz. 21.55, pojawiły się hasła zachęcające do głosowania na Dudę. Chodzi o bohatera serialu kandydującego na urząd wójta, który nosi identyczne nazwisko jak kandydat PiS na prezydenta Polski.

 • Beata Fido zagrała w filmie "Smoleńsk". Teraz dostała pracę w TVP i pensję ok. 10 tys. miesięcznie!

  Beata Fido (48 l.) może mówić o prawdziwym szczęściu. Kobieta zagrała w filmie "Smoleńsk" i niemal natychmiast została zatrudniona w narodowej TVP na stanowisku "głównego specjalisty". Jej zarobki przyprawiają o zawrót głowy!

 • Ekstradycja Polańskiego? Polska "nic nie musi"

  Polska może odmówić ekstradycji Romana Polańskiego do USA z powodów humanitarnych - takie stanowisko prokuratura przekazała sądowi w Krakowie, twierdzi "Gazeta Wyborcza".

 • Gibson nakręci film o ks. Jankowskim?

  Zgodnie z mocno potwierdzonymi informacjami tzw. poważnej prasy ("Dziennik", "Gazeta Wyborcza"), prałat Jankowski zamierza namówić Mela Gibsona na produkcję filmu o swoim życiu.

 • "Zaćma": Ryszard Bugajski kręci film o Julii Brystygierowej

  Za dwa tygodnie ruszają zdjęcia do filmu Ryszarda Bugajskiego "Zaćma", który będzie opowiadał o Julii Brystygierowej, sadystycznej funkcjonariuszce UB, jednej z najkrwawszych postaci powojennej Polski - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • Nie żyje Agnieszka Kotulanka

  Agnieszka Kotulanka debiutowała w 1980 roku w spektaklu Teatru Telewizji "Śmierć komiwojażera" u boku Tadeusza Łomnickiego, w tym samym roku zagrała też niewielką rólkę w dwóch odcinkach kultowego serialu "Dom". Po raz pierwszy na planie filmowym stanęła 2 lata później. Do chwili wyjazdu do Kanady wystąpiła w jeszcze w 3 filmach, ale role, jakie dostawała, nie dawały jej satysfakcji...

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

 • Nie żyje Agnieszka Kotulanka

  Agnieszka Kotulanka debiutowała w 1980 roku w spektaklu Teatru Telewizji "Śmierć komiwojażera" u boku Tadeusza Łomnickiego, w tym samym roku zagrała też niewielką rólkę w dwóch odcinkach kultowego serialu "Dom". Po raz pierwszy na planie filmowym stanęła 2 lata później. Do chwili wyjazdu do Kanady wystąpiła w jeszcze w 3 filmach, ale role, jakie dostawała, nie dawały jej satysfakcji...

 • Berlinale 2015: Wielki sukces Szumowskiej!

  Irański film "Taxi", krytycznego wobec władz w Teheranie reżysera Jafara Panahiego, otrzymał w sobotę, 14 lutego, Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie. Małgorzata Szumowska otrzymała za film "Body/Ciało" Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera.

Zdjęcia na temat: film wyborcza
Dyskusje na temat: film wyborcza
 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  jaki ty film oglądasz? Maciejowa?! MICHAŁOWA! :-)

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  oglądam ten super film i życze sobie wielu takich superowskich filmów zapominam o smutkach ogladając ten film w niedziele wybrałam Ranczo chociaż tvn kusił też dobrym filmem

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  Ta aktorka Emilia Komarnicka obrzydza ten wspaniały film. Do przesady ale jakieś formy trzeba zachować. Połączenie kościoła z zachowaniem prostytucji, mało smaczne. Jak film robi się mało śmieszny, twórcy wprowadzają gołe dupy. Dla głupich to działa.

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  TEN SERIAL JEST NIE TYLKO PIGUŁKĄ ZAWIERAJACĄ W SOBIE "ZALETY" POLAKÓW I TEGO SPOŁECZEŃSTWA. JEST TO NAST. KULTOWY FILM W RODZAJU SAMI SWOI!

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  fajny film, mam taką nieskromną propozycję - Pani Lucy mogłaby zacząć intensywną naukę języka polskiego, ponieważ myślę że kaleczenie naszego języka już Ją trochę męczy, tyle na razie i pozdrawiam