• Informacje na temat:

  film z 4 edycji

Artykuły na temat: film z 4 edycji
 • ...insynuacje i wskazania.  Raz sugerowali, że Ania i Grzegorz Bardowscy z drugiej edycji znali się przed udziałem w show, a innym razem, że Beata (kandydatka Marka z "Rolnik szuka żony 3") to tzw. "czarna(...) prostu ją zaprosić tu i poznać lepiej" - wyjaśnił.  Z kolei Kasia mówiła, jak to było, że Piotr wpadł jej w oko. Okazuje się, że oglądała film i podczas reklam przełączyła na "Rolnika". Akurat wtedy...

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

 • ...i nim jest. Swój specyficzny wygląd uważa za atut i wykorzystuje to w modelingu. Ostatnio możemy oglądać Magę w 2. edycji programu "Agent Gwiazdy", gdzie nie cieszy się zbyt dużą sympatią uczestników(...) w grupie. Padły wówczas wulgaryzmy w kierunki Mateuszka, a ten oczywiście nie potrafił poradzić sobie z zaistniałą sytuacją i nieporadnie bronił się ze łzami w oczach. Najnowszy film na Instagramie Magi...

 • 4. Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim

  Tymon Tymański, Bartosz Chajdecki i Maciej Bochniak będą gośćmi 4. Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. O Grand Prix festiwalu, który rozpocznie się 19 czerwca, zawalczy 12 filmów, w tym "Bogowie", "Miasto 44" i "Jack Strong".

 • "Nie rób scen": Anna Mucha chce zagrać... Violettę Villas!

  Podczas swojego debiutu w roli Gościa Dnia w programie "Świat się kręci" Anna Mucha wyznała, że bardzo chciałaby zagrać... Violettę Villas w filmie o legendarnej gwieździe, do realizacji którego przygotowuje się reżyser i scenarzysta Konrad Aksinowicz.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Kuba i Agnieszka Wesołowscy cieszą się na dziecko!

  Nie wiem, jak przytulić 10-letnią dziewczynkę tak, żeby to nie było dwuznaczne - powiedział niedawno w programie śniadaniowym Kuba Wesołowski. Aktor wypowiadał się o wiosennej edycji show "Mali Giganci", w którym był opiekunem jednej z drużyn rywalizujących ze sobą małych artystów. I jako jedyny opiekun prywatnie był bezdzietny. - Dla mnie dziecko kojarzyło się do tej pory z filmem "Omen", nie...

 • "Bogowie" z muzyką na żywo na FMF!

  Podczas ósmej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, którego dotąd w programie nie było. Widzowie będą mogli obejrzeć film "Bogowie" z muzyką na żywo w kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 31 maja, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska zamierza się dobrze bawić w... „Tańcu z gwiazdami”

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z „M jak miłość”, która dopiero za kilka miesięcy skończy 18 lat, przejdzie tej wiosny do historii telewizji jako najmłodsza uczestniczka wszystkich polskich edycji „Tańca z gwiazdami”. Wiadomo już, że Julka wystąpi w nowej odsłonie show Polsatu...

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.