• Informacje na temat:

  film z viva najpiękniejsi

Artykuły na temat: film z viva najpiękniejsi
 • "Lekarze": Paweł Małaszyński nie chce do końca życia być... przystojniakiem!

  Paweł Małaszyński, czyli nieodżałowany Maks Keller z "Lekarzy", stara się od pewnego czasu udowodnić, że nie musi być... śliczny, żeby grać w filmach i serialach. - Lubię obrastać tłuszczem - komentuje metamorfozę, jaką przeszedł w ciągu ostatnich miesięcy.

 • Najpiękniejsi Polacy 2005

  Piotr Adamczyk, Paweł Deląg i Sebastian Karpiel-Bułecka znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Córka Anny Przybylskiej idzie w ślady mamy. Oliwia Bieniuk będzie aktorką?

  ...naukę w kierunku teatralno-filmowym.  Wszystko wskazuje na to, że uda się jej kontynuować błyskotliwą karierę Anny Przybylskiej. Zagrała już w amatorskim filmie "Glimmer" i - razem z tatą, Jarosławem(...) wszystkich, dlatego w 1998 roku pojawiła się na antenie TVP w serialu "Złotopolscy", jako policjantka Marylka Gabriel. Ale nie tylko w serialach mieliśmy okazję ją podziwiać. Błyszczała w filmie "Kariera...

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.

 • Paweł Małaszyński

  ...(ur. 26 czerwca 1976 w Szczecinku) – polski aktor filmowy, teatralny oraz wokalista.

 • Olga Frycz: Nie mam talentu...

  Olga Frycz, utalentowana aktorka młodego pokolenia na ekranie debiutowała jako ośmiolatka w spektaklu dla dzieci "Chmura na sznurku" Waldemara Śmigasiewicza. Córka Jana Frycza zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii.

 • Maciej Zakościelny

  ...(ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny...

 • Nie będzie powtórek Róż Gali!

  Czego na antenie telewizji publicznej w święta na pewno nie zobaczymy? "Na pewno nie będzie powtórek Róż Gali " - powiedział dyrektor TVP2, Wojciech Pawlak, na wtorkowej konferencji prasowej.

 • Polska aktorka filmowa i telewizyjna. Córka znanego aktora Jana Frycza. Urodzona 23 październik 1986 roku w Krakowie.

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

Wideo na temat: film z viva najpiękniejsi
 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.