• Informacje na temat:

  film zmierzch do obejrzenia

Artykuły na temat: film zmierzch do obejrzenia
 • Wiesław Drzewicz: Gdy tylko się odezwał, Smerfy uciekały

  ...bagaże do malucha i wrócił do Warszawy. Czasem ubolewał, że jego największe osiągnięcia artystyczne są znane tylko wąskiemu gronu miłośników teatru, a popularność zawdzięcza "sztuczkom" w filmach(...) indywidualny sposób przyswajania tekstu sztuki - mówił o swojej, obsypanej nagrodami, roli Goebbelsa w "Zmierzchu demonów". - Nigdy nie uczę się na pamięć. Po prostu myślę o postaci, którą kreuję...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Wampir - nowy idol popkultury

  ...) zagrał w kultowych "Lost - zagubionych", opowiadających o młodości Supermana "Tajemnicach Smalville" oraz kontrowersyjnym filmie Rogera Avary'ego "Żyć szybko, umierać młodo". Przed rozpoczęciem kariery(...)? Ian Somerhalder: Cóż, z miliona powodów. "Zmierzch" miał świetny wynik w rankingu box office, co otworzyło drogę wszystkim tego typu serialom o wampirach, które możemy teraz oglądać. Poza tym...

 • Kristen Stewart: Odnalazłam w nich siebie

  Kristen Stewart chętnie wciela się w postaci, z którymi sama się utożsamia. Aktorka, znana z serii "Zmierzch" oraz filmów "Królewna Śnieżka i Łowca" i "W drodze", wystąpiła w ducie z Julianne Moore w poruszającym obrazie "Still Alice".

 • "Przeżywamy złotą erę telewizji" - wywiad z Alanem Ballem

  ..., która należy do jego aktualnego zespołu zaufanych, wybranych scenarzystów "Czystej krwi". W 2000 roku odebrał Oscara za najlepszy scenariusz za film "American beauty". Większość obserwatorów zakładała, że odda się on sztuce filmowej, jednak Ball przyjął zaproszenie od HBO i stworzył scenariusz do serialu "Sześć stóp pod ziemią", wspaniały dramatyczny obraz dysfunkcyjnej rodziny prowadzącej...

 • Anna Kendrick ("Tajemnice lasu", "Pitch Perfect", "Saga Zmierzch") została zatrzymana na lotnisku po tym, jak pies policyjny wyczuł przy niej narkotyki. Media szybko obiegła informacja, że aktorka miała w torebce kokainę.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Amy Adams zagra Janis Joplin

  Amy Adams wcieli się w postać Janis Joplin w biograficznym filmie w reżyserii Jean-Marka Vallee ("Witaj w klubie").

 • "Piękna i Bestia" z Emmą Watson w tytułowej roli

  Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya pojawi się w nowej, aktorskiej wersji. Prace nad filmem "Piękna i Bestia" trwają, a premiera zapowiadana jest na 2017 rok.

 • Ukraińskie "Plemię" wygrało Tofifest 2014

  Podczas gali finałowej wręczono nagrody Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Najlepszym filmem w konkursie głównym On Air, a tym samym laureatem Złotego Anioła 2014, zostało ukraińskie "Plemię". Pozostałe nagrody podzielili między siebie filmowcy ze Szwecji, Gruzji i Francji.