• Informacje na temat:

  filmiki wielkich gwiazd na ekranie

Artykuły na temat: filmiki wielkich gwiazd na ekranie
 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Hodowla nastoletnich gwiazd

  Do sklepów trafiła właśnie najnowsza płyta 17-letniej Miley Cyrus, buńczucznie zatytułowana "Can't Be Tamed" . Płyta szczególna, bo będąca świadectwem przemiany grzecznej idolki dziewczynek w niegrzeczną kobietkę. Nie miejmy jednak wątpliwości - gruntowna zmianą image'u była skrupulatnie zaplanowana. Tak jak cała kariera Miley Cyrus, wzorcowej gwiazdki dla dzieci i nastolatków. Kariera, za którą

 • Tragedia w dworku Karoliny Wajdy zatrzęsła polskim show-biznesem!

  Nie jest gwiazdą, lecz prywatne życie Karoliny Wajdy (51 l.) zawsze budziło zainteresowanie mediów. W końcu to córka słynnego reżysera i wspaniałej aktorki. I chociaż ona sama stroniła od błysku fleszy, stała się bohaterką jednego z najbardziej mrocznych skandali w polskim show-biznesie...

 • Wenecja: Wielki wstyd Steve'a McQueena

  Piski niezadowolenia i gwizdy pojawiają się na weneckim festiwalu od kilku dni najczęściej na samym początku projekcji, kiedy po raz kolejny publiczność jest zmuszona do oglądania do kuriozalnego spotu reklamowego festiwalu.

 • Kristin Scott Thomas rzuca kino

  Brytyjska aktorka Kristin Scott Thomas postanowiła zakończyć filmową karierę. Gwiazda zamierza poświęcić się w całości scenicznym występom.

 • Rozczarowanie roku?

  To miał być wielki powrót Roberta De Niro i Ala Pacino. Niestety, ich pierwszy wspólny występ od czasu "Gorączki", zapowiada się na największe rozczarowanie roku.

 • Na haju przez Indie

  Wes Anderson ( "Podwodne życie ze Stevem Zissou" ) powraca. I to w wielkim stylu! Tym razem zabiera nas w podróż do Indii. "Pociąg do Darjeeling" to jednak dziwaczne kino drogi. Czy jednak aby na pewno donikąd?

 • "Bitwa na głosy": Zobacz kulisy castingów!

  W premierowym odcinku "Bitwy na głosy" poznaliśmy cztery z ośmiu startujących w programie zespołów: wokalną reprezentację Warszawy pod wodzą Nataszy Urbańskiej, ekipę z Zielonej Góry z Urszulą Dudziak na czele oraz drużyny Michała Wiśniewskiego (Łódź) i Piotra Kupichy (Katowice). Nasi wysłannicy towarzyszyli gwiazdom "Bitwy..." podczas zimowych przesłuchań. Oto, co udało nam się podejrzeć!

 • Ekologia jest sexy!

  Modelka, tancerka, aktorka, a nawet... producentka! Konsekwentnie, krok po kroku, Iza Miko robi karierę w Hollywood.

 • Natalie Portman się nie rozbiera

  Aktorską karierę zaczynała jako 13-latka w pamiętnej roli Matyldy, w "Leonie zawodowcu" Luka Bessona. Kilkanaście lat później otrzymała Oscara za występ w "Czarnym łabędziu" Darrena Aronofsky'ego. Obchodząca 9 czerwca 30. urodziny Natalie Portman ma szansę stać się największą aktorką swego pokolenia.