• Informacje na temat:

  filmiki wpadek gwiazd

Artykuły na temat: filmiki wpadek gwiazd
 • Heidi Klum śmieje się ze swojej wpadki!

  Modelka od kilku dni przebywa na festiwalu w Cannes, gdzie aż roi się od gwiazd. Jak zawsze, odbywa się tam mnóstwo imprez towarzyszących. Heidi Klum wraz z ukochanym pojawiła się m.in. na gali Vanity Fair. Jak się okazało, przydarzyła jej się tam mała wpadka. Modelce rozpruła się spódnica! Klum pokazała jednak, że ma do siebie dystans. Na swoim Instagramie zamieściła krótki filmik. Widzimy...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Video INTERIA.PL: Podziel się filmikami!

  Uwielbiasz oglądać ciekawe i śmieszne filmy w sieci? A może sam posiadasz film godny pokazania? Teraz masz miejsce, które spełni twoje oczekiwania. Rusza nowy serwis video.interia.pl , którego możesz być współtwórcą.

 • Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  "Biegał, skakał, latał, pływał. W tańcu, w ruchu wypoczywał", łapiąc przy okazji przestępców i uwodząc kolejne kobiety. Bo która z pięknych pań mogłaby się oprzeć gwieździe MO, herosowi i bohaterowi ustroju - porucznikowi Borewiczowi z serialu "07 zgłoś się"? Postać, dzięki której Bronisław Cieślak jest do tej pory rozpoznawany na ulicach i zatrudniany w reklamach, przeszła do panteonu polskich herosów minionego okresu. Co porabia dziś aktor wcielający się w legendarnego milicjanta? Sprawdźcie!

 • Goban-Klas: "Wpadki" mediów nieprzypadkowe

  Spektakularne "wpadki" mediów nie są przypadkowe. Na puszczaniu informacji niesprawdzonych można dobrze zarobić - uważa medioznawca prof. Tomasz Goban-Klas. W jego ocenie poprawę jakości informacji przyniesie podział na wiadomości ogólnodostępne i subskrybowane.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jakiej nie znacie!

  ...w Tobie cudowne ", "Hahaha ja dopiero ogarnęłam temat ;) Basiu te filmiki to normalna impreza z piątku na sobotę. Z tym że Ty jesteś na widoku A my szaraki nie ;) ale oglądam Cię teraz w Voice i skoro(...) dnia Basię dopadły jednak wyrzuty sumienia: "Właśnie obejrzałam filmiki z wczoraj... Hmmm. Zawsze jak się upiję to wrzucam jakieś durne filmiki..." - napisała na Instagramie. #BasiaKurdejSzatan...

 • Gwiazdy promują Polskę. Wiedzą o tym?

  Czy gwiazdy wypowiadające się o Polsce w najnowszym klipie MSZ są świadome, że promują polską prezydencję w Europie? Na tak postawione pytanie, zadane podczas konferencji prasowej w czwartek, 15 września, szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, unikał dopowiedzi.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał spełnia się komediowo

  Aktorka pokochała internet. Zamierza rozwijać swój kanał na platformie YouTube – już ma pomysły na kolejne zwariowane filmiki. Twierdzi, że w ten sposób spełnia się także aktorsko.

 • Oscary: Zapomnieli o Farah Fawcett

  Producenci oscarowej gali bronią swojej decyzji o pominięciu Farah Fawcett w montażowym materiale, poświęconym zmarłym w ubiegłym roku ludziom kina.