• Informacje na temat:

  filmowa moda

Artykuły na temat: filmowa moda
 • "Moda na sukces": "Ja i Brooke jesteśmy dwiema różnymi kobietami!"

  ..."Moda na sukces" to jedna z najpopularniejszych telenowel zagranicznych, emitowanych w Polsce. Dziś prezentujemy wam wywiad z Katherine Kelly Lang, odtwórczynią roli Brooke Logan Forrester. Obecnie serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku o 19:30 w telewizji NOWA TV.

 • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

  Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

 • Ostałowska z synem na pokazie mody dla puszystych!

  Dominika Ostałowska (45 l.) coraz częściej pojawia się ze swoim synem Hubertem na salonach. Wszystko zapewne dlatego, że chłopakowi zamarzyła się kariera w show-biznesie. Pociecha aktorki ma już za sobą występy w "M jak miłość", gdzie od lat grywa jego mama. Hubert ma zapewne apetyt na więcej, a do tego potrzebny jest lans na ściankach, gdzie być może wypatrzy go jakiś filmowy producent. Ostatnio Dominika i Hubert pojawili się razem na pokazie mody Vittoria Giovani, producenta odzieży dla...

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • Kamilla Baar: Moda inspiruje mnie w życiu i w pracy

  ...buty. Uwielbiam kolory, ale częściej noszę czernie lub biele. Myślę o modzie. Moda jest dla mnie ważna, ponieważ inspiruje mnie w życiu i w pracy. Dziś jesteś znaną aktorką. Opiekują się tobą styliści(...) spowoduje, że chcę mieć akurat te spodnie. Lubię, gdy ubrania posiadają cechy charakterystyczne. W modzie musi być nuta szaleństwa, coś, co powoduje, że chce się żyć. Kamilla Baar - aktorka filmowa...

 • Ruszył 17. Przegląd Filmowy "Kina na Granicy"

  Ponad sto filmów, dwa cykle tematyczne, kilka retrospektyw, przegląd czeskich, polskich i słowackich nowości, a także kinowe niespodzianki z Węgier i Ukrainy. W Cieszynie i Czeskim Cieszynie rozpoczął się we wtorek 17. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy".

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...nie liczę, ile ślubów i rozwodów miała Brooke. Nie da się - śmieje się odtwórczyni jej roli Katherine Kelly Lang. "Moda..." na przestrzeni lat była krytykowana za prawie kazirodcze relacje miłosne...

 • "Zoolander 2": Ben Stiller i Owen Wilson na wybiegu

  Pokaz jesienno-zimowej kolekcji Valentino, który odbył się w ramach Tygodnia Mody w Paryżu, zamknęli wyjątkowi modele - Ben Stiller i Owen Wilson. Hollywoodzcy aktorzy promowali w ten sposób drugą część filmu "Zoolander", komedii o świecie mody.

 • "Moda na sukces": Kolejny aktor żegna się z serialem! To koniec?

  Adam Gregory, czyli Thomas z "Mody na sukces" nie pojawił się w serialu od 2014 roku. I choć producenci twierdzą, że nie wykluczają powrotu jego postaci, aktor ma już inne pomysły na swoją karierę. To kolejna postać, która pożegnała się z serialem w ostatnich latach. Czy losy "Mody na sukces" są przez to zagrożone?

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

Zdjęcia na temat: filmowa moda
Wideo na temat: filmowa moda
Dyskusje na temat: filmowa moda
 • Re: "Beverly Hills, 90210": Wersja filmowa. Znowu

  Tacy,starzy mi się wydawali.. a teraz powiem Stare czasy super czasy a moda jaką smieszna

 • Re: Hunter Tylo („Moda na sukces”) przed int...

  Gwiazda filmowa do swojego chirurga plastycznego: - Doktorze, mój nowy kochanek jest 20 lat młodszy ode mnie. Pragnę, aby mi pan zwęził pochwę i skrócił wargi sromowe. Proszę jednak o jak najwiekszą dyskrecję, bo mój romans jest głównym tematem brukowców. Po operacji gwiazda widzi czuwającego przy niej chirurga i trzy ogromnych rozmiarów bukiety kwiatów. Wsciekła i obolała beszta lekarza: - Jak

 • Re: Połączy ich seks!

  Kobieta, która miała połowę rodziny Chodakowskich (w tym przypadku filmowa Agnieszka) nadaje się do serialu Moda na sukces :)