• Informacje na temat:

  filmowa wiosna

Artykuły na temat: filmowa wiosna
 • Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Sprawdźcie serialowy rozkład jazdy na koniec 2019 i początek 2020 roku!

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.

 • „Kruk. Szepty słychać po zmroku”: Serialowy thriller wiosną w Canal+

  Nowy serial produkcji Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku" zabierze widzów na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna. Za produkcję odpowiedzialni są najlepsi polscy twórcy i producenci m.in.: Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą"), Jakub Korolczuk ("Życie po życiu") oraz studio Opus TV. Serialowy thriller zadebiutuje wiosną 2018r.

 • Belgijski Festiwal Filmowy we Wrocławiu

  Już we wtorek, 2 grudnia, w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu rozpocznie się dwudniowy Belgijski Festiwal Filmowy. Pokazy towarzyszą tegorocznym Dniom Belgijskim.

 • "Belle Epoque": Nieznane sekrety pięknej epoki już wiosną na antenie TVN!

  Już wiosną widzowie telewizji TVN będą mogli zobaczyć na antenie stacji zupełnie nową produkcję - realizowany z ogromnym rozmachem i inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny "Belle Epoque". Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Nowy serial to jedna z najatrakcyjniejszych pozycji nadchodzącej ramówki. Na ekranie, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, widzowie zobaczą także m.in....

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Krew z krwi: Drugi sezon wiosną w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Nowe seriale na wiosnę 2015: "Powiedz tak", "Prokurator" i "Orzeł"

  Polsat, TVP2 oraz TVN - te stacje zdecydowały się na wprowadzenie do swoich wiosennych ramówek serialowych nowości. My postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić wam, jakie produkcje będziemy mogli zobaczyć za kilka miesięcy!

 • Gwiazdy kina w "Miasteczku Cut Bank"

  Aktorska śmietanka Hollywood, klimat rodem z "Fargo" i twórca "Dr House'a" za kamerą! Witamy w "Miasteczku Cut Bank". Prezentujemy zwiastun gwiazdorskiego thrillera, który trafi do polskich kin wiosną.

Zdjęcia na temat: filmowa wiosna
Wideo na temat: filmowa wiosna
 • "M jak miłość": Gorąca jesień w Grabinie - zwiastun 15. sezonu

  „M jak miłość” w zakończonym sezonie oglądało średnio 6,73 mln widzów! 14. sezon serialu okazał się hitem wiosny, a TVP2 w czasie jego emisji była niekwestionowanym liderem pasma! Zapraszamy na filmową zapowiedź wydarzeń, które zobaczymy tuż po wakacjach - w kolejnych, premierowych odcinkach serialu! Chwile radości mieszają się ze strachem, Magda powraca, a do akcji wkracza dwoje nowych bohaterów. Ale przede wszystkim: w końcu triumfuje miłość… na ślubie Pawła i Ali!

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

Dyskusje na temat: filmowa wiosna
 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  To nie koniec nowości dla naszych widzów. Biorąc pod uwagę ogólnopolskie zainteresowanie reportażem z urodzin Hitlera, zaproponujemy Państwu II sezon z Hitlerem, imieniny Hansa Franka na Wawelu i Jeden dzień na okupowanej Woli- reportaż z akcji Wielkiej Orkiestry Germańskiego Miłosierdzia w narracji Franza Kutschery. Kasting, produkcja filmowa, scenariusz i reżyseria Bertold Ki.