• Informacje na temat:

  filmy disneya

Artykuły na temat: filmy disneya
 • Disney przygotowuje serial aktorski w uniwersum "Gwiezdnych wojen"

  Serial aktorski pojawi się w ofercie serwisu w 2019 roku. W planach Disney ma również nakręcenie całkiem nowego serialu na podstawie któregoś z komiksów Marvela. Wraz z powstaniem platformy z ofert Netflixa znikną wszystkie produkcje Disneya (w szczególności filmy). Nowy układ nie wpłynie jednak na seriale już produkowane przez obie firmy, czyli m.in. "Daredevila", Jessicę Jones", czy...

 • Myszka Miki przemówiła po raz pierwszy!

  "Parowiec Willie" (ang. Steamboat Willie) to 8-minutowa animacja Walta Disneya, w której po raz pierwszy słyszymy głos Myszki Miki. Premiera tego jednego z pierwszych dźwiękowych filmów animowanych odbyła się 18 listopada 1928 roku.

 • Disney+: Ewan McGregor zagra w serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego?

  ...streamingowej Disneya to serial na podstawie "High School Musical", filmy aktorskie na podstawie "Zakochanego kundla" i "Dumbo" (podobnie jak "Księga dżungli", "Pięknai bestia"). Realizowane są także serie...

 • Eric Goldberg gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Animator

  50 filmów zawalczy w tym roku o nagrodę Złotego Pegaza w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Eric Goldberg, reżyser związany m.in. z Disney Studio.

 • Powstaną seriale o Lokim i Scarlet Witch? Nowe plany Disneya

  ...oryginalnych seriali - jeden w uniwersum "Gwiezdnych wojen" nad którym pieczę będzie sprawował  Jon Favreau. Kolejne projekty to serial na podstawie "High School Musical", filmy aktorskie na podstawie...

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Netflix: David Benioff i Dan Weiss wyprodukują seriale i filmy dla platformy

  Twórcy "Gry o tron" znaleźli nowy dom. David Benioff i Dan Weiss podpisali kontrakt z Netflixem, na mocy którego wyprodukują dla platformy nowe filmy i seriale.

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • Netflix: Nowa wersja "Opowieści z Narnii". Powstaną filmy i seriale

  Marzyliście, żeby jeszcze raz przenieść się do świata wykreowanego przez C.S. Lewisa? Kilka lat po debiucie ostatniej filmowej ekranizacji zrealizowanej przez Disneya, Netflix zamierza zrealizować nowe produkcje na podstawie "Opowieści z Narnii".

 • Chris Pratt zagra Indianę Jonesa?

  Gwiazdor filmu "Strażnicy Galaktyki", Chris Pratt, jest najpoważniejszym kandydatem do roli Indiany Jonesa w kolejnej odsłonie przygód najsłynniejszego archeologa świata. - wynika z informacji serwisu Deadline.

Dyskusje na temat: filmy disneya