• Informacje na temat:

  filmy dla dziewczyn

Artykuły na temat: filmy dla dziewczyn
 • Joan Collins miała być dziewczyną Bonda!

  Angielska aktorka Joan Collins, znana widzom z roli Alexis w "Dynastii", wyjawiła, że producenci filmu "Goldfinger", trzeciej z kolei odsłony przygód agenta 007, proponowali jej rolę. Gwiazda miała być jedną ze słynnych dziewczyn Bonda.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Colin Farrell ma dziewczynę! Czy Alicja Bachleda-Curuś też jest gotowa na nową miłość?

  ...sytuacja z Colinem Farrellem.  Czy nowa dziewczyna aktora oznacza, że dla Alicji Bachledy-Curuś coś w tej sytuacji zmieni się dramatycznie?  Czytaj dalej na następnej stronie Niekoniecznie. Od(...) została twarzą znanej krakowskiej galerii handlowej.  Promowała w przeszłości też rodzinny Kraków.  Wciąż jednak widać, że nadal najważniejsze dla Alicji Bachledy-Curuś są filmy i sztuka oraz związane...

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Kultowe seriale: "Dziewczyna i chłopak" po latach

  ...przekonali nas, że następne filmy nie dadzą nam już tyle radości, uniknęliśmy więc zapewne gorzkiego rozczarowania. Bo dla nas, dzieciaków, to była wówczas niesamowita atrakcja zobaczyć, jak powstaje film(...)Od premiery "Dziewczyny i chłopaka" minie w tym roku trzydzieści siedem lat. W role tytułowych bliźniaków wcieliło się rodzeństwo z Krakowa, Ania i Wojtek Sieniawscy, a olbrzymi sukces serialu...

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Dziewczyna wampira kończy 30 lat

  ...po odebraniu nagrody Paquin zaczęła regularnie pojawiać się na dużym ekranie. Kolejne nominacje, tym razem do nagrody "Young Artist Award",  przyniosły jej filmy  "The Member of the Wedding" i "A Walk on the Moon" Jej niezwykły talent sprawił, że w 2001 roku uznano za jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek. Kolejne role tylko ugruntowały jej pozycję w aktorskim świecie. Filmy "Dzieci...

 • Oscar dla Polski? "Ida" kontra 82 filmy

  - "Ida" ma wszelkie cechy, by spodobać się przyznającym Oscary członkom Akademii - mówi redaktor branżowego magazynu "Variety" Tim Gray. W czwartek, 9 października, w Los Angeles ogłoszono pełną, rekordową listę 83 obrazów zgłoszonych w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

 • Zbigniew Ziobro chce więzienia dla ‘Patrotrenera’! On sam sobie z tego kpi!

  Miłosz P. , trener personalny z Gdańska, którego była dziewczyna Katarzyna Dziedzic (26 l.) oskarżyła o pobicie, może trafić do więzienia. O całej tej sytuacji wypowiedział się nawet Zbigniew Ziobro (47 l.)

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: filmy dla dziewczyn