• Informacje na temat:

  filmy dody

Artykuły na temat: filmy dody
 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  ...swojej ukochanej. Mąż Doroty jest producentem filmowym, który ma na swoim koncie takie filmy, jak "Służby specjalne", "Last minute", czy "Pitbull. Ostatni Pies", w którym to Doda zagrała jedną z głównych(...) emocjonalnej i wybuchowej Dody. Może dlatego zakochani tak świetnie się ze sobą dogadują. W dodatku to prawdopodobnie zasługa Emila, że Dorota znów stała się głęboko wierzącą katoliczką. Co niedzielę można...

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

 • Doda zaprasza Vegę do kina na nowego "Pitbulla"!

  ...się spotyka.  Producenci szybko zdementowali jednak te doniesienia i w oświadczeniu zapewnili, że Vega nie miał nic przeciwko obsadzeniu Dody w jednej z ról, a jej udział w nowym "Pitbullu" umotywowany(...) z Patrykiem. Chętnie obejrzę jakieś jego inne filmy. Mam nadzieję, że on też przyjdzie na ostatnią część 'Pitbulla', którą stworzymy"- powiedziała nam Doda. Myślicie, że reżyser skorzysta z zaproszenia?

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

 • Doda sprzedaje się w komórce

  ...królową Internetu, teraz chce zostać królową komórek. Po co? By promować się i zarabiać. Gadżety nie są wcale tanie. Test IQ, filmy i dzwonki kosztują 6,10 zł. Nieco taniej tapety - 4,88 zł. Cały projekt reklamowany jest przez misia Dody.

 • Doda w INTERIA.PL!

  Prywatne życie Dody, liderki grupy Virgin, i jej męża Radosława Majdana, znanego bramkarza Wisły Kraków, możecie poznać dzięki naszemu specjalnemu serwisowi "Sekrety Dody i Radka" . Znajdują się w nim m.in. zdjęcia i filmy z domowego archiwum kontrowersyjnej wokalistki.

 • Doda: Kręciłam w kostnicy

  .... - Godzinami oglądam też filmy przyrodnicze albo czytam jakieś patologiczne książki. Są to na przykład pamiętniki narkomanów, albo prostytutek. Przeczytałam ostatnio w jakiejś naukowej gazecie, że chcąc...

 • Doda testuje inteligencję

  Doda pielęgnuje w sobie bizneswoman - właśnie otworzyła swój nowy sklepik "Doda mobile" z gadżetami na telefony komórkowe. Jednym z nich jest... test na IQ.

 • Steczkowska: "Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy"

  ...byłoby mi wstyd, że mają o mnie takie zdanie. Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy" - twierdzi Steczkowska w wywiadzie dla "Gali". Justyna przyznaje, że była zniesmaczona atakiem Dody(...)?". Piosenkarka zapytana wprost, dlaczego wzięła udział w tak nieambitnym przedsięwzięciu odparła: "A po co Mel Gibson produkuje filmy, po co je reżyseruje, przecież jest aktorem! Niech tylko gra! A po co...

 • Nagrody krytyków z Las Vegas

  Dreszczowiec "Memento" Chrisa Nolana otrzymał cztery nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Las Vegas (Las Vegas Film Critics), w tym najważniejszą - dla najlepszego filmu 2001 roku. Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" Petera Jacksona został uhonorowany sześcioma wyróżnieniami.

Wideo na temat: filmy dody
 • Doda założyła firmę. Teraz chce być aktorką

  Kilka tygodni temu Doda zadebiutowała jako aktorka w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” wystawianym na deskach teatru Tomka Karolaka. Po debiucie aktorskim postanowiła zająć się produkcją filmową. Twierdzi, że jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy będą powstawać w założonej przez nią wytwórni. - Ja raczej mam męski gust, czyli takie kino męskie. Oprócz tego, że imam się aktorstwa

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

Dyskusje na temat: filmy dody
 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  i tatusiów z branży filmowej. Kiedyś to byli w dużej mierze aktorzy z krwi i kości, a nie jak dzisiaj tzw. celebry, którzy się lansują na ściankach facebookowych. W tamtych czasach aktoreczki typu Dody(...) wegetacja i egzystencja. A du… rośnie, a waga przybywa, a klienci elektronicznych gadżetów papuśnieją, papuśnieją i co raz rzadziej się szczerze śmieją. Filmy, które pamiętam to: Szatan z siódmej klasy

 • Re: "Dyrektorzy" rządzili

  wspominamy tamte czasy . Wtedy też seriale ,filmy, telewizja były czarno-białe ale My potrafiliśmy sobie stworzyć przy pomocy wyobraźni życie na co dzień kolorowe, natomiast(...) normalni i świat bez " (..>)" Dody był naprawdę wspaniały . Dziś Nam zostały wspomnienia , młodym na władzy szczycie tylko sztuczna podnieta - ersatz cholera ,nie życie .