• Informacje na temat:

  filmy muzyczne

Artykuły na temat: filmy muzyczne
 • "Ziuk. Młody Piłsudski": Serial o Marszałku na 100-lecie niepodległości

  Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Telewizja Polska 11 listopada zaprezentuje widzom specjalną ofertę programową. Znajdą się w niej m.in. transmisje głównych uroczystości państwowych, premierowy odcinek nowego serialu TVP "Ziuk. Młody Piłsudski", premierowy spektakl Teatru Telewizji, filmy dokumentalne i fabularne, debaty, programy publicystyczne, reportaże historyczne...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • "Na dobre i na złe": Kamil Kula chce zwolnić?

  Kamil Kula może trafić na listę serialowych rekordzistów. Gra w "Na dobre i na złe", "Singielce" oraz "Przyjaciółkach". Na premierę czekają też trzy filmy z udziałem aktora. Czy umie zachować dystans?

 • Polskie filmy na 8. PKO Off Camerze

  Podczas tegorocznego festiwalu PKO Off Camera w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych będzie można zobaczyć kilka nowości, między innymi "Strefę nagości" Urszuli Antoniak i "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana. O triumf powalczą również dobrze znane publiczności obrazy: "Bogowie", "Miasto 44" i "Disco polo.

 • Lopez i Anthony znowu razem?

  W czasach, gdy nic nie zapowiadało jeszcze kryzysu w związku Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego , muzyczne małżeństwo zaprojektowało wspólnie kolekcję mody. Po ogłoszeniu rozwodu zmuszeni będą ją promować. Razem?

 • Najlepsze kino z Afryki w kilku polskich miastach

  10. edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich rozpoczęła się 21 kwietnie w Warszawie, odwiedzi też największe miasta Polski - m.in Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W programie Afrykamery są spotkania z twórcami, warsztaty kulinarne, wystawy, slajdowiska, ale przede wszystkim znakomite filmy nagradzane ostatnio na najważniejszych festiwalach na świecie.

 • Małaszyński porzuci aktorstwo?

  Ostatnie zawodowe wybory Pawła Małaszyńskiego nie były - łagodnie mówiąc - zbyt udane. Aktor czuje się wypalony i chce teraz skupić się na karierze muzycznej.

 • Baza nagrań Wojciecha Kilara już w sieci

  Ruszyła największa baza nagrań Wojciecha Kilara w sieci. W serwisie znajduje się ponad 130 utworów, od najbardziej znanych tematów muzycznych z "Draculi" Francisa Forda Coppoli i "Portretu damy" Jane Campion po mniej znane szerokiej publiczności wybitne utwory. Serwis jest bezpłatny.

 • Warto mieć idola

  ...ideałem. Jej piosenki, filmy i muscialowe role zmieniły moje życie. Spotkałam Barbrę na rozdaniu muzycznych nagród Grammy. Podeszła do mnie i podziękowała za wykonanie "My Man" (piosenkę można usłyszeć...

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Zdjęcia na temat: filmy muzyczne
Wideo na temat: filmy muzyczne
 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Hair

  Akcja "Hair" rozpoczyna się z chwilą gdy 20-letni Claude Bukowski jedzie z Oklahomy do Nowego Jorku by stawić się przed komisją wojskową i wyruszyć na wojnę wietnamską. Po drodze jednak spotyka czwórkę hippisów. Przypadek sprawia, że zostaje z nimi na dłużej i odkrywa świat nieznanych mu dotychczas wartości i narkotycznych uniesień. Forman stworzył wspaniałe widowisko muzyczne, w którym wartościowe, głębokie przesłanie wsparte zostało mistrzowskimi popisami taneczno - wokalnymi.

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

Dyskusje na temat: filmy muzyczne
 • Re: "I kto tu rządzi?": Polacy nie pokochali rodzimej wersji amerykańskiego hitu!

  Marne mamy filmy. Marnych mamy aktorów i reżyserów. Filmowa sieczka dzisiejszych czasów, to tak jak porównać dawne przeboje muzyczne lat 90-tych i dzisiejsze. Nastały już inne czasy.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Włodzimierz Press miał obiecaną rolę Ramzesa w „Faraonie”

  A co kogo obchodzą przedpotopowe filmy z PRL-u? Do tego nawet kolorów nie ma i niewiele widać. Po co takie coś pokazywać? Prawda jest taka, że za tamtych czasów nie było prawdziwych gwiazd zarówno w Polsce, jak i na świecie. Promowanie tego wynika z tęsknoty za komuną ludzi urodzonych w tamtych czasach i zazdrości, że teraz są lepsze filmy i muzyka. Prawdziwe talenty muzyczne i aktorskie są teraz

 • Re: "Lepsza połowa": Premiera 6 stycznia!

  kontrowersyjne wzrosty ogladalności , za chwile abonament wam podniąsa bo kolejne 2 miliardy złotych trzeba dofinansować TV polską na zachcianki kontrowersyjnego szefa i , ile mozna oglądac discko polo i powtórki z niego i te konkursy muzyczne filmy tez jak z epoki lodowcowej...ach i sylwester w Zakopanem tzw dwiazdy zagraniczne o których słychać tylko w Polsce jak przyjada niby spiewajace ale

 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  uwielbia. Zauważ, jest na świecie miliony wykonawców a w komercyjnym radio puszczają tylko łajno przez siebie wylansowane. Najlepsze filmy jakie w życiu widziałem nie miały scen rozbieranych (może z małymi wyjątkami), najlepsze utwory muzyczne nawet teledysków nie miały! ps. Taki film: "Idiokracja" - myślałem fajny, zabawny film SF - okazuje się, że to jest dokument z przyszłości.

 • Re: Urodziny serialowego Dudusia

  A ja podziwiam pana Filipa za to,co razem z p.Gugałą robią jako Zespół Reprezentacyjny.Lubię ,oczywiście stare filmy z dzieciństwa i postacie grane przez Jubilata ale jego literacko-muzyczne osiągnięcia są REWELACYJNE!Gratulacje i tak trzymać!