• Informacje na temat:

  filmy recenzje

Artykuły na temat: filmy recenzje
 • Netflix zrealizuje kilkanaście nowych seriali na podstawie powieści Harla Cobena

  Harlan Coben i Netflix podpisali pięcioletni kontrakt! Zgodnie z ustaleniami Netflix zrealizuje aż czternaście projektów na podstawie powieści popularnego pisarza. Będą to seriale, jak i filmy fabularne.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Pod powierzchnią": Nauczyciel w pułapce namiętności

  ...wcześniej zebrał pochlebne recenzje za filmy "Rewers" i "Ziarno prawdy". Jedną z głównych postaci serialu jest Bartek Grajewski - w tej roli Bartłomiej Topa. To dyrektor prestiżowego liceum, typ świetnego...

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "Drakula": Pije już tylko krew

  ..., mimo początkowych niezbyt dobrych wyników oglądalności, zebrał niezłe recenzje. Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Finał serii wyemitowano za oceanem pod koniec stycznia. Do tej pory jednak nie(...) laurach. W planach są dwa filmy fabularne z jego udziałem. - Praca pomaga mi się skupić na tym, co ważne - wyznał kiedyś. mr...

 • Rosyjski rząd zwiększa dotacje na filmy

  Rosyjski rząd ogłosił w środę, 25 lutego, zwiększenie, mimo kryzysu, subwencji na kinematografię, z czego lwia część zostanie przeznaczona na filmy o tematyce patriotycznej, w tym dotyczące drugiej wojny światowej i historii Krymu.

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski od dziecka marzył, żeby być aktorem

  Teatru Telewizji. Michał Żebrowski dostał wspaniałe recenzje i propozycje udziału w kolejnych przedstawieniach telewizyjnych - zagrał m.in. Horsztyńskiego w inscenizacji dramatu Słowackiego(...), iż jasno świecą - mają to do siebie, że szybko gasną - powiedział w wywiadzie. Pierwsze filmy z udziałem Michała Żebrowskiego biły rekordy popularności - w kinach po bilety na "Pana Tadeusza...

 • Skazany na... Kraków. Oceni polskie filmy

  Wentworth Miller, znany z roli Michaela Scofielda w "Skazanym na śmierć", Sandy Powell - trzykrotna laureatka Oskara za kostiumy, i nominowany do Oscara Michael Coulter, autor zdjęć do obrazów m.in. Mike'a Newella i Richarda Curtisa, ocenią filmy w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Dziesięć fabuł będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 100.000 złotych.

 • "M jak miłość": Nadal mam w sobie dzieciaka - rozmowa Janem Wieczorkowskim

  ...; musiałem poczekać rok. Miałem dużo czasu, a po przeczytaniu książki "Roman", autobiografii Romana Polańskiego, którego historia mnie zafascynowała, pomyślałem, że - tak jak on - chcę robić filmy. To(...) robić filmy, których kiedyś nie byłbym w stanie sobie wyobrazić! W końcu, po dwudziestu pięciu latach, wróciłem do swojej pasji. Mam dobrą kamerę, narzędzia do montowania i centrum dystrybucji na cały...

 • Festiwal Filmowy w Gdyni: To oni wybiorą filmy

  Znamy już skład zespołu selekcyjnego, który wybierze filmy do Konkursu Głównego i Konkursu "Inne spojrzenie" podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Dyskusje na temat: filmy recenzje