• Informacje na temat:

  filmy z doda

Artykuły na temat: filmy z doda
 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  ...swojej ukochanej. Mąż Doroty jest producentem filmowym, który ma na swoim koncie takie filmy, jak "Służby specjalne", "Last minute", czy "Pitbull. Ostatni Pies", w którym to Doda zagrała jedną z głównych(...)W sobotę 14 kwietnia 2018 roku Doda ogłosiła, że wzięła tajemny ślub z Emilem. Ślub odbył się w Marbelli , w Hiszpani, którą wokalistka nazywa swoim drugim domem. Przez wiele miesięcy utrzymywała, że...

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

 • Doda zaprasza Vegę do kina na nowego "Pitbulla"!

  ...w jakimś nowym filmie Patryka i na pewno obejrzy jego kolejną produkcję.  Jednocześnie Doda liczy, że Vega się zrewanżuje i pójdzie do kina na nowego "Pitbulla" z jej udziałem!  "Nie wykluczam współpracy z Patrykiem. Chętnie obejrzę jakieś jego inne filmy. Mam nadzieję, że on też przyjdzie na ostatnią część 'Pitbulla', którą stworzymy"- powiedziała nam Doda. Myślicie, że reżyser skorzysta z zaproszenia?

 • Jakie filmy lubi Doda?

  Kontrowersyjna piosenkarka nie lubi komedii. Zwłaszcza romantycznych...

 • Doda: Kręciłam w kostnicy

  ...- Nawet gdyby mnie wieszali za gardło, to prędzej bym klaskała ze szczęścia, niż się udusiła, bo widziałabym zadowolenie ludzi - mówi Doda , która opowiedziała o swojej nowej płycie, koncertach i narzeczonym, który walczy z chorobą.

 • Doda testuje inteligencję

  Doda pielęgnuje w sobie bizneswoman - właśnie otworzyła swój nowy sklepik "Doda mobile" z gadżetami na telefony komórkowe. Jednym z nich jest... test na IQ.

 • Doda sprzedaje się w komórce

  Rabczewska idzie w zaparte z promocją. Tym razem otworzyła swój nowy sklepik "Doda mobile" z gadżetami na telefony komórkowe. Jednym z nich jest... test na IQ.

 • Doda w INTERIA.PL!

  Prywatne życie Dody, liderki grupy Virgin, i jej męża Radosława Majdana, znanego bramkarza Wisły Kraków, możecie poznać dzięki naszemu specjalnemu serwisowi "Sekrety Dody i Radka" . Znajdują się w nim m.in. zdjęcia i filmy z domowego archiwum kontrowersyjnej wokalistki.

 • Steczkowska: "Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy"

  ...?". Piosenkarka zapytana wprost, dlaczego wzięła udział w tak nieambitnym przedsięwzięciu odparła: "A po co Mel Gibson produkuje filmy, po co je reżyseruje, przecież jest aktorem! Niech tylko gra! A po co...

 • Doda kontra Cichopek

  Zbliżający się weekend będzie obfitował w wielkie telewizyjne emocje. Rywalizacja o widza rozpocznie się już w piątkowy wieczór.

Wideo na temat: filmy z doda
 • Doda założyła firmę. Teraz chce być aktorką

  Kilka tygodni temu Doda zadebiutowała jako aktorka w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” wystawianym na deskach teatru Tomka Karolaka. Po debiucie aktorskim postanowiła zająć się produkcją filmową. Twierdzi, że jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy będą powstawać w założonej przez nią wytwórni. - Ja raczej mam męski gust, czyli takie kino męskie. Oprócz tego, że imam się aktorstwa

Dyskusje na temat: filmy z doda