• Informacje na temat:

  filmy z kate winslet

Artykuły na temat: filmy z kate winslet
 • Kate Winslet: Jej małżeństwo wisi na włosku!

  Zagraniczne media spekulują na temat poważnego kryzysu w małżeństwie Kate Winslet (41 l.)!

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Największe wyzwanie

  ..."Mildred Pierce" to pięcioodcinkowa produkcja przedstawia losy silnej i niezależnej kobiety, która w czasach Wielkiego Kryzysu stara się za wszelką cenę zapewnić godne życie sobie i swoim córkom. Evan Rachel Wood gra córkę tytułowej bohaterki, w postać której wciela się Kate Winslet.

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Złote Globy w HBO

  ...filmie telewizyjnym (Kate Winslet) oraz dla najlepszej aktorki drugoplanowej w mini-serialu lub filmie telewizyjnym (Evan Rachel Wood). Z kolei "Zakazane imperium" otrzymało trzy nominacje - dla najlepszego serialu obyczajowego, dla najlepszego aktora w serialu obyczajowym (Steve Buscemi) oraz dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Kelly Macdonald). Po trzy nominacje zdobyły dwa filmy...

 • Wygląda na to, że Kate Winslet - nominowanej do Oskara za rolę w "Titanicu" i "Rozważnej i romantycznej" - samo granie w filmach już nie wystarcza. Wraz z mężem Jimem Threapletonem, założyła firmę produkującą filmy.

 • Zdjęcia budują historię i scenariusz

  ..."Myślę, że podstawową sprawą w pracy operatora jest to, żeby zdjęcia budowały historię i scenariusz, a nie istniały same dla siebie" - mówi wybitny polski operator Paweł Edelman. Magda Miśka z RMF Classic rozmawiała z nim o pracy nad "Katyniem" Andrzeja Wajdy, twarzy Kate Winslet oraz o tym, co w żargonie operatorskim znaczy... "parówka".

 • Ciało Kate Winslet

  "Lektor" Stephena Daldry'ego, pomimo wybitnie niefestiwalowego profilu i honorowego miejsca poza konkursem, to pierwszy ważny film tegorocznego Berlinale. Z absolutnie wspaniałą rolą Kate Winslet.

 • Cameo Superstars

  ..., że włos się jeży na głowie, a mowa tu o naprawdę wielkich nazwiskach: David Bowie, Ian McKellen, Kate Winslet, Ben Stiller, Chris Martin, Daniel Radcliffe, Robert De Niro - by wymienić jedynie kilka(...) znanym "gościem" przewijającym się przez filmy i "mentorem cameo" pozostaje osoba, która nie robiła tego ani dla szumu, ani dla gaży. Mowa oczywiście o Alfredzie Hitchcocku, który regularnie pojawiał...

 • Wieczór z Kate Winslet

  Kate Winslet, aktorka, która nie boi się artystycznych wyzwań i nawet z najmniejszej roli potrafi stworzyć arcydzieło, będzie bohaterką filmowego wieczoru w Ale Kino!. Widzowie mogą liczyć na dwie premiery.

Wideo na temat: filmy z kate winslet
 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.