• Informacje na temat:

  filmy z mama talent

Artykuły na temat: filmy z mama talent
 • Henryk Gołębiewski: stracony talent i życie. Alkohol znowu wygrał?

  ...motyle" - zapewniał. Gdy powstawała jego biografia, był na fali wznoszącej. "Miewałem w życiu wzloty i upadki, a właściwie można powiedzieć, że poruszałem się zygzakiem. Wzloty to moje filmy, narodziny...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • ...nieliczni mieli świadomość, że przeszedł poważną operację, a teraz dzielnie walczy z chorobą. Kłopoty ze zdrowiem ma też mama diwy. Przeszła już 13 operacji, w tym usunięcia tętniaka aorty brzusznej. Oboje(...) i szanowany w całym Opolu pracownik pogotowia ratunkowego, po prostu martwił się o swoją pasierbicę. - Niełatwo jest być opiekunem wybitnie utalentowanej i jednocześnie zbuntowanej nastolatki...

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • Maciej Orłoś boi się o przyszłość: Mam nadzieję, że będę mógł spokojnie pracować w TVP

  Wydałeś już kilka książek, m.in. "Jak występować i zabłysnąć". Na ile do ich powstania przyczynił się twój tata, wybitny pisarz Kazimierz Orłoś? Maciej Orłoś: - Co do talentu i genów, nie chcę się wypowiadać. Po pierwsze trudno jest zdefiniować swój talent, a po drugie - trudno powiedzieć, czy się go odziedziczyło. Ojciec zawsze inspirował mnie do pisania. Choćby przez to, że od dzieciństwa...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Anna Nowak-Ibisz nie może się nachwalić syna!

  Anna Nowak-Ibisz (51 l.) opowiedziała o talentach swojej pociechy!

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Uwaga kierowcy! Agnieszka Chylińska wyjeżdża na szosę!

  Znana z programu "Mam talent" Agnieszka Chylińska (40 l.) postanowiła zapisać się na kurs prawo jazdy. Wcześniej musiała jednak wszystko dobrze zaplanować!

 • "Mali giganci": Dołączyli Piotr Rubik i Olivier Janiak

  Kolejne osoby dołączają do obsady nowego show TVN - "Mali giganci".

Zdjęcia na temat: filmy z mama talent