• Informacje na temat:

  filmy z nastolatkami

Artykuły na temat: filmy z nastolatkami
 • Sylvia Kristel: Kochały się w niej miliony, umierała w biedzie i samotności

  Filmy o przygodach Emmanuelle przyniosły Sylvii Kristel (†60 l.) ogromną popularność i przyciągnęły do kin 650 mln widzów. Pod koniec życia aktorka borykała się z samotnością i straszną biedą. Ludzie, którzy ją spotykali, nie mogli uwierzyć, że ta niepozorna kobieta jest... gwiazdą.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Na scenie od przedszkola

  ...produkty i cały czas uzupełniam domową kolekcję przypraw. Jestem też zapaloną kinomanką i filmy "pożeram" hurtowo. Latem wyciągam z garażu mój piękny rower, a zimą zamieniam go na snowboard. Słucham też...

 • Polskie filmy na festiwalu w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" Marcina Koszałki inspirowany biografią seryjnego mordercy z Krakowa - Karola Kota i melodramat "Chemia" Bartosza Prokopowicza - m.in. te produkcje będą reprezentować Polskę na 50. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

 • Szpital

  Roberta Szewczyka jest 15-letni Borys Szwed. Chłopak jest fanem zamieszczanych w internecie filmików, w których ludzie stawiają czoła różnym wyzwaniom. Nastolatek także nagrywa takie filmy. Podczas...

 • Amerykańscy niezależni na PKO Off Camerze

  PKO Off Camera prezentuje filmy z sekcji nowych niezależnych filmów amerykańskich. To wyjątkowe, autorskie filmy powstające poza mainstreamem. Wśród festiwalowych propozycji: "Połów bez sieci" Cuttera Hodierne'a i "Imperial Dreams" Malika Vitthala nagrodzone na Sundance Film Festival.

 • Szkoła

  ...dawna podobał się Piotrek. Okazuje się, że Mariola jest wciąż zazdrosna o byłego już chłopaka… Nowy uczeń z licealnej 2b, Kacper Sikora umieścił na portalu społecznościowym filmy swojego kuzyna ze...

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Showmax: Zapowiedzi na październik

  ...piekieł! Gdyby nie on, mało kto odważyłby się wyjść targować o znicze w obawie przed czyhającymi za rogiem strzygami. Oprócz tego w październiku pojawią się w serwisie filmy grozy, takie jak: "Carrie...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".