• Informacje na temat:

  filmy z robotami

Artykuły na temat: filmy z robotami
 • "Klan": Włoska robota Aleksandry Nieśpielak

  Siedem filmów to jednocześnie siedem portretów niebanalnych postaci oraz ich związków z Rzymem. W ubiegłym roku aktorka zrealizowała cztery z nich w ramach 13-odcinkowego telewizyjnego cyklu dokumentów "Znani Polacy na świecie". Filmy są w pełni autorskie - co znaczy, że Aleksandra Nieśpielak nie tylko je wyreżyserowała, ale też napisała do nich scenariusz. W pierwszym odcinku, zatytułowanym...

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "Doktor House": Siedzę, oglądam i czytam

  Jacek Brzostyński należy do czołówki polskich lektorów. Lubi żartować, że ma fajną pracę, bo od rana do wieczora siedzi, ogląda i czyta filmy oraz seriale. Co prawda jego kręgosłup ma inne zdanie na ten temat, ale on... nie ma głosu.

 • Statham chce być Bondem

  Gwiazdor filmów akcji Jason Statham ("Agentka", "Szybcy i wściekli 7, "Niezniszczalni 3", "Angielska robota") chętnie zagrałby Jamesa Bonda. Aktor wyznał, że gdyby taka oferta się pojawiła, nie wahałby się ani chwili.

 • "Westworld": Serial z udziałem Anthony’ego Hopkinsa i Eda Harrisa już 3 października

  ..."Pollock" i "Apollo 13"), Evan Rachel Wood (nominowana do Złotego Globu za serial "Trzynastka" oraz do nagrody Emmy i Złotego Globu za miniserial HBO "Mildred Pierce"), James Marsden (filmy z serii "X-Men(...) "Dorastająca nadzieja"), Ingrid Bolsø Berdal ("Czarnobyl. Reaktor strachu"), Ben Barnes (filmy z cyklu "Opowieści z Narnii"), Simon Quarterman ("Demony"), Angela Sarafyan ("Zmierzch: Przed świtem"), Luke...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Trwają poszukiwania

  ...producencka Watchout Studio, która wyprodukowała takie filmy jak "Bogowie" czy "Sztuka kochania". Druga - King's And Queen's - nie jest łatwa do znalezienia w internecie. Z oficjalnych informacji...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • "Wikingowie": Nie mam parcia na Hollywood

  ...(śmiech). Nie musisz mieszkać w Hollywood, by kręcić filmy i pracować jako aktor. Jak więc zmieniło się twoje życie po "Wikingach"? - Prywatnie? Bardzo. Stałem się rozpoznawalny. Idę ulicą i obcy...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.