• Informacje na temat:

  filmy z salma hayek

Artykuły na temat: filmy z salma hayek
 • "Nie chcę pracować za debiutanckie stawki"

  ...pieniądze na filmy, w których chcielibyśmy wystąpić. Przykładem jest Salma Hayek, która marzyła, żeby zagrać Fridę i sama sobie wyprodukowała ten film. PAP Life: Hollywoodzka kariera jest w Polsce(...) filmy. Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Salma Hayek rozrywana

  Salma Hayek niebawem wystąpi oraz wyprodukuje komedię romantyczną dla wytwórni Walt Disney Pictures scenariusza Eda Dectera i Johna Straussa. Jose Tamez, partnerujący aktorce w "Ventanarosa", będzie wspomagał ją również jako producent.

 • Salma Hayek triumfuje

  Produkowany przez meksykańską aktorkę Salmę Hayek serial "Ugly Betty" zdobył nagrodę Złotego Globa dla najlepszej produkcji telewizyjnej w kategorii "komedia/musical".

 • Orleańska jak Salma Hayek

  Aktorka Joanna Orleańska, była asystentka posła Biernackiego w "Złotopolskich", założyła firmę producencką. - Mam zamiar, wzorem aktorek europejskich lub hollywoodzkich, wyprodukować film, w którym mam marzenie zagrać - zapowiada artystka.

 • Hayek produkuje dla Latynosów

  Meksykańska aktorka Salma Hayek ( "Frida" ) założyła firmę produkcyjną, której celem ma być promocja filmów o latynoskiej tematyce, skierowanych do masowej widowni.

 • Salmy Hayek wypadek na scenie

  Salma Hayek przyznała, że kiedy zaczynała swoją przygodę z aktorstwem, paraliżował ją strach związany z myślą o przebywaniu na scenie.

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • BAFTA 2003: Nominacje!

  Filmy "Chicago" i "Gangs Of New York" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały aż po 12 nominacji. Listę kandydatów do nagród ogłoszono w poniedziałek, 27 stycznia.

 • Gra cieni i ciemności

  Trzy filmy - "W ciemności" Agnieszki Holland, "Sherlock Holmes: Gra cieni" Guya Ritchiego oraz animację "Kot w Butach 3D" - można oglądać na ekranach od czwartku, 5 stycznia. Kolejne trzy produkcje trafią do kin dzień później.

Wideo na temat: filmy z salma hayek
 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...