• Informacje na temat:

  finał anna mucha

Artykuły na temat: finał anna mucha
 • Anna Maria Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 w Warszawie. Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • "M jak miłość": Finał dwóch małżeństw?

  Chodakowska (Anna Mucha) dowie się, że mąż ją zdradził! O tym, że jest kochanką Olka (Maurycy Popiel), osobiście poinformuje Magdę Aneta (Ilona Lewandowska). Okaże się, że odtrącona przez Chodakowskiego dziewczyna nie potrafi pogodzić się z tym, że mężczyzna, którego pokochała, chce wrócić na łono rodziny. Magda poprosi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), by został jej adwokatem rozwodowym...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Anna Mucha oszukana

  ...wspomagających odchudzanie" - oświadczyła Ania. Sprawę badają już prawnicy Muchy; jej finał z pewnością będzie miał miejsce w sądzie. Były sędzia i doradca medialny, Piotr Ostrach, uważa, że aktorka ma wygraną w kieszeni. "Trzeba mieć skłonności samobójcze, żeby promować się kosztem celebrytki, która lubi wygrywać. Także procesy" - podsumowuje. Zobacz również: Mucha nie dostała się na studia Mucha "jest...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "O mnie się nie martw": Finał pełen zaskakujących wydarzeń...

  Akcja ostatniego odcinka 3. serii „O mnie się nie martw” skupi się przede wszystkim na losach Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) oraz roli, jaką w ich życiu odegrał Łukasz (Jan Wieczorkowski). Sprawdź, co w finale nominowanego do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 serialu wydarzy się u pozostałych bohaterów...

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska i Anna Cieślak w finale „Tańca z gwiazdami"?

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z „M jak miłość”, i Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska z „Na Wspólnej”, już wkrótce zaczną rywalizować ze sobą o miano najlepiej tańczącej gwiazdy 4. edycji show „Dancing With the Stars”.

 • Co dalej z Muchą i Urbańską?

  Ta edycja "Tańca z gwiazdami" postawiła uczestnikom wysoką poprzeczkę. Niezależnie jednak od tego czy luksusowego mercedesa wygra Natasza Urbańska czy Anna Mucha obie najprawdopodobniej zostaną w telewizji.