• Informacje na temat:

  finał hit lata

Artykuły na temat: finał hit lata
 • "Halt and Catch Fire": Doskonały finał

  AMC trzy lata temu, zalicza się do jednych z najlepszych produkcji ostatnich lat i nie ustępuje pod żadnym względem uznanym produkcjom, zdobywając kolejne przychylne głosy widzów jak i krytyków. 28 września rozpoczyna się finałowy, czwarty rozdział opowieści o piątce ludzi, którzy mieli zamiar zmienić branżę komputerową.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Gorące hity tego lata!

  ...nowych seriali, a 31 wraca po przerwie. Oto kilka interesujących propozycji. Oszałamiające finały Czekamy przede wszystkim na ostatnie serie "Dextera" i "Breaking Bad". Twórcy obu seriali(...) przygód Waltera (Bryan Cranston), że będą usatysfakcjonowani finałem. Przypominamy, że Hank (Dean Norris) niespodziewanie odkrył, kim jest Heisenberg. I to koniec spoilerów. Ponoć scenariusz został...

 • Piosenka Dody "Nie daj się" zdobyła tytuł "Polski Hit Lata 2008" podczas rozpoczętego w piątek Sopot Hit Festiwal.

 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  Zanim świat poznał Carringtonów, Amerykanie pokochali Ewingów. I choć w Polsce produkcja nie była wielkim hitem, należy do czołówki najchętniej oglądanych seriali wszech czasów.

 • Sopot: Belgijski Hit Lata 2009

  Belgijska wokalista Katerine została w sobotę (8 sierpnia) zwyciężczynią plebiscytu na zagraniczny hit lata 2009, na organizowanym przez TVP 2 i Radio Eska Festiwalu Sopot Hit.

 • Uczestnicy konkursu Eurowizji krytykują Salvadora Sobrala! "Ma problemy z głową"

  ...27-letni Salvador Sobral wygrał 62. Konkurs Piosenki Eurowizji, prezentując skomponowany przez siostrę kameralny utwór "Amar Pelos Dois", odbiegający od typowych eurowizyjnych hitów. Zdaniem rywali zgarnął nagrodę nie dzięki piosence, a "taniemu teatrzykowi", który zaprezentował.

 • Ewa Farna, 15-latka rodem z czeskiego Zaolzia, zwyciężyła w konkursie na "Polski Hit Lata 2009", zorganizowanym w piątek podczas pierwszego dnia Sopot Hit Festiwal 2009.

 • "M jak miłość": Sekrety sukcesu Zbigniewa Stryja

  ...mojej żony. To że trwamy razem, w zgodzie i harmonii, że nasze córki są tak wspaniale wychowane, że przez lata ogarniała to wszystko, kiedy ja robiłem karierę, a ona zrezygnowała ze swych aspiracji...

 • "Taniec z gwiazdami": Na ten program czekaliśmy 2 lata!

  Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat.