• Informacje na temat:

  finał na żywo

Artykuły na temat: finał na żywo
 • "Na Żywo" ujawnia sensacyjne kulisy rozwodu Maryli Rodowicz. Zaskakujący finał!

  Doszli do porozumienia we wszystkich spornych kwestiach i nic już nie stoi na przeszkodzie, by mogli zakończyć swoje małżeństwo.  Za kilka miesięcy, po 33 latach związku, Maryla Rodowicz (72 l.) i Andrzej przestaną o sobie mówić – żona i mąż.  Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", prawnicy reprezentujący parę niedawno złożyli w sądzie pozew rozwodowy.  "Nie ma wyznaczonego terminu pierwszej...

 • "Star Trek" na żywo w Krakowie!

  Mocny akcent na finał Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Już 31 maja w TAURON Arenie Kraków widzowie obejrzą i usłyszą "Star Trek Live in Concert" - wyjątkowy film z muzyką wykonywaną na żywo. Tego nie można przegapić!

 • Finał "Dance, dance, dance" w ogniu krytyki!

  Finał programu TVP 2 "Dance, dance, dance" wzbudził wiele emocji. Widzowie zarzucili stacji oszustwo. Głos postanowiły zabrać gwiazdy.

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Seweryn i Elżbieta Krajewscy: Zaskakujący finał podziału majątku!

  ...– dlatego postanowiła pójść za jego radą i zrezygnować ze sprzedaży willi. Sama zainteresowana w rozmowie z „Na żywo” nie chce zdradzić wszystkich swoich planów. "To prawda, syn mocno mnie wspiera...

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć: Fatalny finał wakacji!

  ...sprawców włamania - zdradza "Na Żywo" znajomy pary. Aneta i Marcin bardzo to przeżyli. Bez chwili wahania postanowili wzmocnić zabezpieczenia domu i zainwestować w monitoring, którego dotąd nie mieli...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Star Trek Live in Concert" na finał

  Dwa symultaniczne pokazy filmowych przebojów z muzyką na żywo, każdy nagrodzony owacjami na stojąco. Projekcjami "Bogów" z muzyką Bartosza Chajdeckiego oraz "Star Treka" z nominowaną do nagrody Grammy ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino zakończyła się w niedzielę, 31 maja, 8. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • "Taniec z gwiazdami": Finał już za nami. Oto największa wpadka 14. edycji!?

  ...ludźmi i pod wpływem emocji, w programie na żywo, może się coś wymsknąć. Gorzej, gdy ktoś z premedytacją mówi co drugie słowo na k... czy na p...! To już jest niesmaczne, a promowanie takiej kultury...

 • Amaro zdradza, co czeka nas w finale "Hell's Kitchen"

  Już 12 maja, po 10 tygodniach rywalizacji, poznamy zwyciężczynię trzeciej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". O 100 tysięcy złotych i pracę u boku szefa Wojciecha Modesta Amaro zawalczą Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk oraz Celina Statkiewicz.

Dyskusje na temat: finał na żywo
 • Re: Przed nami finał!

  Powiem tak, jeśli ktoś nie przepada za musicalami, to niestety żaden się nie spodoba. Ja jestem miłośniczką musicali i uwielbiam słuchać na żywo śpiewających aktorów np. w teatrze Roma. Odcinek ten, bardzo mi się spodobał. Piosenki takie, aż ciarki przechodzą. Jednak, tak jak pisałam to trzeba czuć i lubić. Większość z wypowiadających się, nie czuje tego (nie rozumie) i tyle. Było pięknie.