• Informacje na temat:

  finał taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: finał taniec z gwiazdami
Zdjęcia na temat: finał taniec z gwiazdami
Wideo na temat: finał taniec z gwiazdami
 • Iwona Pavlović opowiedziała o kulisach walki z fanami Gimpera!

  Iwona Pavlović (56 l.) znana jest ze swojego ciętego języka. Po ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” żaliła się naszemu reporterowi, że spłynęła na nią fala hejtu na Instagramie. Głównym powodem krytyki były niskie noty dla Gimpera. Dowiedzcie się, jaki jest finał tej historii!

 • Elżbieta Romanowska: Zakochałam się w tańcu. Łatwo z tego nie zrezygnuję

  Aktorka twierdzi, że pokochała wolność, jaką daje taniec. Nie zamierza więc z niego rezygnować. Nie czuje się też przegraną programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” – spełniła bowiem(...) Stars: Taniec z gwiazdami”. Mimo to zdobywcami Kryształowej Kuli zostali Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, a Romanowska i Maserak musieli zadowolić się drugim miejscem. Gwiazda serialu „Ranczo” twierdzi

 • Kaczorowska została "twarzą tanich butów"

  Agnieszka Kaczorowska może mówić o prawdziwym sukcesie. Tancerka, znana dotąd z roli Bożenki w serialu „Klan”, dzięki udziałowi w show „Taniec z gwiazdami” wyrasta na jedną z najpopularniejszych(...) na łamach kobiecych magazynów. 22-latka nie rezygnuje również z bywania na salonach. Podczas finału plebiscytu „Serce dla zwierząt” była jedną z najchętniej fotografowanych celebrytek.

Dyskusje na temat: finał taniec z gwiazdami
 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  Moro i Maserak to para która walczy o finał po trupach . Jak można już przed występem w TzG założyć się o wygraną ( skok spadochronem ). Skoro się nie wie jakich się będzie miało rywali i towarzyszy . Z góry założyła . JA TYLKO JA !!! Anetko wygraj . ANETA I STEFANO GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!