• Informacje na temat:

  finalista the voice of poland

Artykuły na temat: finalista the voice of poland
 • Aro Kłusowski, finalista trzeciej edycji "The Voice of Poland", wydaje swoją debiutancką płytę. W sieci pojawił się teledysk do piosenki "Podpalimy miasta" promujący krążek "zAROdek". Jak podoba wam się "ostatnia wieczerza" w wydaniu Arka?

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa randkuje ze znanym muzykiem?

  ...niej o 15 lat muzyka - Aleksandra Barona znanego z show "The Voice of Poland" oraz występów z grupą Afromental. Plotkarskie media od razu poinformowały, że śliczna aktorka i przystojny gitarzysta mają...

 • "The Voice of Poland": Wieczór bez sensacji

  Internauci są zgodni, finałowy odcinek "The Voice of Poland" nie obfitował w zaskakujące decyzje. Większość z komentujących przewidziała zwycięstwo Aleksandry Nizio.

 • Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż w radosnym oczekiwaniu! Udało się!

  ..."The Voice of Poland" gromadzi przez telewizorami sporą rzeszę publiczności. Fani programu z niecierpliwością wyczekują wielkiego finału, który odbędzie się 28 listopada. Na scenie wystąpią finaliści: Ana Andrzejewska z drużyny Edyty Górniak, William Prestigiacomo od Andrzeja Piasecznego, Tobiasz Staniszewski podopieczny Tomsona i Barona oraz Krzysztof Iwaneczko z ekipy Marysi Sadowskiej. Wszyscy...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Pana azylem jest dom w Górach Świętokrzyskich. Andrzej Piasek Piaseczny: - To miejsce na ziemi, w którym się wyciszam i uspokajam, gdzie dobrze mi się tworzy. Bywa samotnią, ale nigdy nie jest bunkrem czy zamkiem. Staram się być otwartym człowiekiem. Co nie znaczy, że wpuszczam do swego życia wszystkich bez wyboru. W 2011 roku, kiedy byłem jurorem "The Voice of Poland", zaprosiłem do siebie...

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

Wideo na temat: finalista the voice of poland
 • Kasia Stankiewicz i Tobiasz Staniszewski na jednej scenie!

  W programie "Świat się kręci" w cyklu Muzyczne Inspiracje Kasia Stankiewicz wystąpiła z finalistą VI edycji programu "The Voice of Poland" – Tobiaszem Staniszewskim. Wspólnie wykonali utwór Petera Gabriela "Don’t give up".

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...