• Informacje na temat:

  finalistów polsatowskiego

Artykuły na temat: finalistów polsatowskiego
 • Oficjalny koniec "Jak oni śpiewają"

  Szósta edycja polsatowskiego show "Jak oni śpiewają" jest ostatnią - zapewnia Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji. Przy okazji daje prztyczka w nos Nataszy Urbańskiej, która zrezygnowała z występu w programie na rzecz "Tańca z gwiazdami".

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska będzie przebierać się za znane gwiazdy

  .... A jednak! Już w marcu Anna Czartoryska po raz pierwszy zmierzy się w walce o główną nagrodę polsatowskiego show z siedmioma innymi uczestnikami, wśród których są m.in. Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz(...) o karierze piosenkarki i wzięła udział w emitowanym wówczas w Telewizji Polsat "Idolu" (4. edycja). Wtedy - niestety - nie zakwalifikowała się do grona finalistów. Dziś wraca na antenę Polsatu jako...

 • "The Voice of Poland" wyprzedził "Must Be The Music"

  Po słabym początku imponujący finisz notuje "The Voice of Poland" - muzyczny program TVP2 w wynikach oglądalności przegonił "Must Be The Music"! I to mimo że w niedzielę wyemitowano finał szóstej edycji polsatowskiego show!

 • Skandal na TOPtrendy?

  Na sopockim festiwalu Rafał Olbrychski miał obrazić jednego z wykonawców, Przemka Puka , i grozić mu pobiciem. O co poszło?

 • Kazanie "ukrzyżowanego" rapera

  Rapujący ksiądz i całujące się dziewczyny. Biały, finalista trzeciej edycji "Must Be The Music", opublikował teledysk do singla "Ukrzyżowany".

 • Zaśpiewają jeszcze raz!

  Czy to będzie wydarzenie? W kolejnej edycji "jak Oni śpiewają" wystąpią... wszyscy najlepsi uczestnicy dotychczasowych edycji programu. Do show wraca też Katarzyna Cichopek. Czyżby nie było już chętnych na udział w polsatowskiej produkcji?

 • Oglądalność: "MBTM" goni "Mam talent"

  4,1 mln widzów oglądało szósty odcinek piątej serii "Mam talent", co pozwoliło TVN-owi pokonać konkurencyjne programy typu talent show. Jednak to polsatowski "Must Be The Music" jako jedyny z omawianych programów zanotował wzrost oglądalności.

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Festiwal w Sopocie nie żyje. Święto polskiej piosenki, czyli festiwal w Opolu, w stosunku do ubiegłorocznej edycji stracił ponad milion widzów. Hit Festiwal (tym razem zorganizowany w Bydgoszczy) zgromadził przed telewizorami widownię o 900 tys. osób mniejszą, zaś polsatowskie TOPtrendy straciły pół miliona oglądających.

 • Tu nie ma faworytów!

  To już piąty finał "Must be the music". A w nim soliści, duety i zespoły. I wszyscy, jak mówią prowadzący, gotowi do kariery!

Wideo na temat: finalistów polsatowskiego
 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...