• Informacje na temat:

  fiore

Artykuły na temat: fiore
 • Makabryczna tragedia w Hollywood

  Kilka dni temu świat obiegła wstrząsająca wiadomość: Ryan Jenkins, uczestnik realisty show stacji VH1, jest poszukiwany przez policję za zabójstwo byłej żony, modelki Jasmine Fiore. Mężczyzna obciął(...) opłacony na dwa dni - gdy po upływie 48 godzin Jenkins nie zjawił się w recepcji, menadżer postanowił sprawdzić pokój. Zastał Ryana powieszonego na stojaku. Jenkins i Fiore byli małżeństwem zaledwie dwa...

 • Przytył 15 kilogramów na marne

  Joe Pesci złożył w sądzie w Los Angeles pozew przeciwko producentom Fiore Films.

 • Lindsay Lohan córką mafiosa

  Aktorka Lindsay Lohan powraca na ekrany. Kotrowersyjna gwiazdka wystąpi w filmie o rodzinie Johna Gotti - amerykańskiego mafiosa o włoskich korzeniach.

 • Emmanuelle Seigner w Polsce

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w filmie "Pozory i złudzenia" , przyleciała w środę, 18 lutego, do Warszawy. Dzisiaj do Polski dotrze także jej mąż, reżyser Roman Polański . Oboje będą gośćmi polskiej premiery filmu, która odbędzie się 19 lutego w Warszawie.

 • Janusz Kamiński w Polsce

  Film "Stracone dusze", reżyserski debiut operatora Janusza Kamińskiego, już 2 lutego pojawi się na ekranach naszych kin. Z tej okazji w niedzielę, 28 stycznia, reżyser przyjedzie do Polski i spotka się z dziennikarzami. W piątek, 26 stycznia, odbył się pokaz prasowy filmu.

 • Oscary: "Avatar" wielkim przegranym

  "The Hurt Locker - W pułapce wojny" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny dramat został nagrodzony m.in. w kategorii najlepszy film, za najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .

 • Oscary: "The Hurt Locker" triumfuje

  "The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny obraz został nagrodzony m.in. za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).

Dyskusje na temat: fiore