• Informacje na temat:

  fish aktor

Artykuły na temat: fish aktor
 • Żona Toma Hanksa ma raka!

  Żona słynnego aktora usłyszała niedawno od lekarzy, że wykryto u niej raka piersi. "Wzięłam urlop na planie sztuki 'Fish in the Dark', aby zająć się osobistymi problemami zdrowotnymi. W zeszłym tygodniu przeszłam podwójną mastektomię i rekonstrukcję piersi po diagnozie inwazyjnego nowotworu piersi.  i otrzymałam drugą opinię. Wczesna diagnoza jest kluczowa. Mam Teraz wracam do zdrowia. Co...

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Serialowe nowości: Premierowy zawrót głowy

  ...gangu, zobaczymy Jadę Pinkett Smith. - Fish czyta w ludziach, jak w otwartej księdze. Grając tę postać, lepiej poznaję siebie - wyznaje aktorka. Ma być intrygująco i przerażająco. Skoro jesteśmy przy(...) dobry scenariusz. Adaptacja niesie ze sobą kilka zmian i nawet ci, którzy widzieli oryginał, będą zaskoczeni - dodaje aktor. W 10-odcinkowej opowieści partneruje mu Anna Gunn ("Breaking Bad"). Kolejną...

 • Ruszyły zdjęcia do "Gwiezdnych wojen"

  W piątek, 16 maja, w brytyjskim kompleksie studyjnym Pinewood Studios ruszyły zdjęcia do filmu "Star Wars: Episode VII".

 • Co chcielibyście wiedzieć o "Skazanym na śmierć", a boicie się zapytać...

  ....   C jak chłopiec z soap-opery Okazuje się, że produkcja miała największy problem ze znalezieniem aktora do roli "Skazanego na śmierć" Lincolna Burrowsa. - Zostało kilka dni do startu zdjęć. Dominic Purcell na castingu pojawił się jako gwiazda hawajskiej soap-opery "North Shore". Miał wymodelowaną fryzurę i opaleniznę. Zwątpiłem, że może być aktorem, którego szukamy. Wszystkie obiekcje...

 • Hollywoodzki aktor Laurence Fishburne, który zasłynął rolą Morpheusa w filmie "Matrix" braci Wachowskich, postanowił spróbować swych sił jako scenarzysta, reżyser i aktor jednocześnie. Jego debiut reżyserski, obraz "Once in the Life", będzie obecny na ekranach amerykańskich kin od października tego roku.

 • "Barwy szczęścia": Facet po przejściach. Rozmowa z Jakubem Wróblewskim

  Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się wzorowo. W tym roku został absolwentem krakowskiej PWST, a już gra dużą rolę w "Barwach szczęścia". Wciela się w Adama, który samotnie wychowuje trzyletnią córkę i potrzebuje kobiecej ręki. Jest zauroczony Klarą, a ona nim, co nie podoba się Hubertowi. W powietrzu wisi awantura.

 • Zabójczy Gary Oldman

  Gary Oldman ( "Piąty element" , "Hannibal" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) gra jedną z głównych ról w filmie "Dead Fish". Obraz jest czarną komedią, a angielski aktor wciela się w postać płatnego mordercy. Zdjęcia do projektu rozpoczęły się kilka dni temu.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Calista Flockhart, czyli Ally McBeal Zaczynała jako aktorka teatralna. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie Broadwayu występując w sztukach "Szklana menażeria", "Trzy siostry" czy "The Loop(...) zdobyciu uznania za swe osiągnięcia zarówno w telewizji, jak i na nowojorskich scenach teatralnych, Flockhart szybko stała się jedną z najchętniej angażowanych aktorek młodego pokolenia. W 1999 roku...

 • Księżniczka Leia schudła 15 kilogramów

  Carrie Fisher, pamiętna odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach", schudła ponad 15 kilogramów przed powrotem na plan sagi.

Dyskusje na temat: fish aktor