• Informacje na temat:

  fish piosenkarz

Artykuły na temat: fish piosenkarz
 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ..., gdy na okładce albumu "The Man Who Sold The World" pojawił się w sukience. Była to specjalnie uszyta na zamówienie suknia, którą zaprojektował Michael Fish. To nie koniec przygód Davida Bowie(...) publicznego ma sobie makijaż. Również jego fryzura bywa stylizowana na kobiecą, a niektórych ubrań nie powstydziłaby się żadna pani. Brytyjski piosenkarz Boy George od wielu lat stylizuje się na...

 • Bob Dylan wystąpi w Polsce

  Amerykański piosenkarz i poeta, jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rockowej Bob Dylan wystąpi 5 lipca w Dolinie Charlotty pod Słupskiem - ogłosili organizatorzy corocznego Festiwalu Legend Rocka.

 • Michael Jackson kontra Michael Jackson

  Michaela Jacksona, amerykańskiego gwiazdora muzyki pop, już wkrótce czeka kolejna sprawa w sądzie. Tym razem piosenkarz zostanie pozwany przez... Michaelów Jacksonów. To nie żart - osoby noszące takie samo imię i nazwisko co artysta, chcą pozwać wokalistę o zepsucie dobrego... imienia.

 • Festiwal w Cannes otwarty

  Pokazem trójwymiarowego filmu animowanego "Odlot" rozpoczął się w środę wieczorem festiwal filmowy w Cannes. W blasku fleszy otwarcia 62. festiwalu w Cannes dokonała przewodnicząca tegorocznego jury, francuska aktorka Isabelle Huppert.