• Informacje na temat:

  flava flav

Artykuły na temat: flava flav
 • Raper został pobity przez córkę?

  Czy córka rapera Flavour Flava z grupy Public Enemy pobiła swojego ojca?

 • Def Jam: Kolejna gra

  Def Jam, po sukcesie "Vendetty" , we współpracy z Electronic Arts, wypuści na rynek kolejną grę - "Def Jam Fight For NY".

 • Public Enemy: Hiphopowi rewolucjoniści

  W jednym z ostatnich wywiadów Jay-Z narzekał, że współczesnemu hip hopowi brakuje szczerych emocji. Grzmiał, że rap odwrócił się od ulicy, skąd przecież pochodzi, a stał się środkiem do osiągnięcia celu, jakim jest bogactwo, splendor i sława.

 • Rewolucjoniści się nie starzeją

  Polska wreszcie doczekała się Public Enemy, radykalnej grupy określanej niegdyś mianem afroamerykańskiego Sex Pistols. Czas jednak zapomnieć o tym porównaniu, bo raperzy zaprezentowali się o niebo lepiej niż punkowcy-emeryci. Pokazali, że można być radykalnym i zaangażowanym zapewniając jednocześnie przybyłym profesjonalny, efektowny show.

 • "Rolling Stonesi rapu"

  Z okazji wydania albumu "New Whirl Odor" (2005) legendarnej amerykańskiej grupy Public Enemy, AJK spotkał niewątpliwy zaszczyt przeprowadzenia telefonicznego wywiadu z jej frontmanem Chuckiem D. Aby się z nim umówić na rozmowę, AJK był zmuszony zrobić mu pobudkę o 6. rano amerykańskiego czasu, co w żaden sposób nie zdenerwowało rapera - wręcz przeciwnie, okazał się bardzo otwartą i miłą osobą. Zapraszamy do przeczytania jej zapisu i sprawdzenia (przypomnienia sobie) starszych i nowszych...