• Informacje na temat:

  flinta zaśpiewała

Artykuły na temat: flinta zaśpiewała
 • Ania Dąbrowska: Już potrafi radzić sobie z emocjami

  .... Trzy pierwsze miejsca zajęli: Alicja Janosz, Ewelina Flinta i Szymon Wydra... Dziś bez wątpienia to o Ani Dąbrowskiej jest najgłośniej. Jednak swoich fanów ostatnio nie rozpieszcza płytami. Ostatni(...) czasem współpraca układała się... różnie, ale ostateczne efekty zawsze były znakomite. Powstało wiele przebojów. Co ciekawe, Ania nie była egoistyczna. Wiele utworów zaśpiewała sama, równie dużo...

 • Ewelina Flinta dla strajkujących

  Wokalistka zaśpiewała we wtorek, 3 lipca, w Warszawie dla pielęgniarek protestujących przed kancelarią premiera.

 • Ewelina Flinta o "Magdzie M."

  Ewelina Flinta upodobała sobie piosenki filmowe. Tym razem nagrała w duecie z Łukaszem Zagrobelnym utwór "Nie kłam, że kochasz mnie", który promuje komedię romantyczną "Nie kłam kochanie".

 • Rodzinne święta Eweliny Flinty

  Miniony rok był bardzo udany dla Eweliny Flinty. Finalistka pierwszej edycji "Idola" wydała świetnie przyjętą debiutancką płytę "Przeznaczenie", zaśpiewała też na bardzo popularnym albumie "Ladies". Nadchodzące święta Bożego Narodzenia wokalistka ma zamiar przeznaczyć na odpoczynek w rodzinnym gronie.

 • Opole: Tylko Doda!

  "I może to dla co niektórych będzie trudne do zniesienia, ale tylko Doda na tym festiwalu zaśpiewała czysto, z energią i profesjonalnie" - komentuje festiwal w Opolu Sara May. Młoda wokalistka wydaje zdecydowane osądy, przez co niektórzy porównują ją z Dodą.

 • Woodstock wystartował, Owsiak już ledwo mówi

  - Przygotowaliśmy wielką rzecz - zapowiedział na dwie godziny przed oficjalnym otwarciem XVI Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak. Do Kostrzyna nad Odrą przyjechało już ok. 300 tysięcy osób, wciąż dojeżdżają kolejni festiwalowicze.

 • Wielki koncert dam polskiej piosenki

  W poniedziałek, 3 listopada, w Teatrze Polskim w Warszawie, odbędą się dwa niezwykłe koncerty. Wystąpi na nich czołówka polskich wokalistek, reprezentujących różną stylistykę. Łączy je jedno - wszystkie śpiewają standardy polskiej piosenki na wydanej niedawno płycie "Ladies", która jest obecnie najchętniej kupowanym albumem w Polsce.

 • Na zakończenie Sopot Festival 2005

  Koncertem brytyjskiego zespołu Simply Red zakończy się tegoroczna, 42. edycja Sopot Festival, który trwa od piątku, 2 września. Wieczorem w niedzielę (4 września) poznamy też laureatów konkursu o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.

 • Owsiak i ogórek

  "Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek" - to piosenka dziecięcej grupy Fasolki, którą publiczność Przystanków Woodstock śpiewała Jurkowi Owsiakowi. Fragment takiego wykonania możecie zobaczyć w kolejnym odcinku programu "Pol'And'Rock" na stronach INTERIA.PL.

 • Festiwal TOPtrendy

  W sobotę, 26 czerwca, rozpoczęła się druga edycja Festiwal TOPtrendy, organizowanego w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszym dniu, przebiegającym pod hasłem "Top", na scenie pojawili się polscy wykonawcy, którzy w 2003 roku sprzedali najwięcej płyt. Koncert poprowadził żywiołowo i dowcipnie Cezary Pazura, a INTERIA.PL objęła patronatem internetowym to wydarzenie muzyczne.

Wideo na temat: flinta zaśpiewała
 • Sarila

  Scenariusz oparto na prastarych indiańskich legendach. W oryginalnej wersji dubbingowej filmu, którego pełna przygód i humoru fabuła stanowi gwarancję doskonałej zabawy dla dużych i małych widzów, głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer, laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, gwiazda "Zmierzchu" Rachelle Lefevre oraz znany z "Beverly Hills 90210" Dustin Milligan. Tytułową piosenkę do filmu zaśpiewała kanadyjska gwiazda muzyki pop, zdobywczyni Nagrody Juno Elisapie Isaac....

 • Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

  Wspaniała animacja w 3D dla całej rodziny. Ambitny wynalazca Flint Lockwood to społecznie niedostosowany geniusz mający w swoim dorobku jedne z najbardziej dziwacznych urządzeń, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale chociaż wszystkie jego wynalazki, od butów w sprayu, po tłumacza małpich myśli, okazały się spektakularnymi porażkami powodującymi liczne problemy w miasteczku, Flint za wszelką cenę stara się stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi. Kiedy najnowsza maszyna Flinta, zaprojektowana po...

 • Klopsiki kontratakują

  Sequel popularnej animacji z 2009 roku. Akcja najnowszego filmu rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się w 2009 roku w przeboju Sony Pictures Animation "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" (Cloudy with a Chance of Meatballs). Geniusz Flinta Lockwooda zostaje w końcu doceniony przez jego idola Chestera V, który zaprasza młodego wynalazcę do dołączenia do zespołu Live Corp Company, gdzie najbłyskotliwsi konstruktorzy świata tworzą nowe technologie mające na celu polepszenie życia...