• Informacje na temat:

  florecistka sylwia

Artykuły na temat: florecistka sylwia
 • Sylwia Gruchała wróci do byłego męża?!

  Rok po rozstaniu była florecistka nie wyklucza, że zejdzie się z mężem.

 • Chce wystąpić w "Tańcu..."

  Nasza najlepsza florecistka Sylwia Gruchała zapowiada, że chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

 • Sylwia Gruchała: Zaskakujące kulisy rozpadu jej małżeństwa

  Florecistka i jej były małżonek spędzili razem z dzieckiem zimowe ferie. Zachowywali się, jakby znów byli rodziną. Czy jest szansa na pojednanie?

 • Mistrzowie olimpijscy z wizytą u Boskich

  Na planie 4. serii "rodzinki.pl" doszło do spotkania, jakiego Boscy z pewnością nigdy nie zapomną! Odwiedziła ich bowiem dwójka mistrzów olimpijskich - Sylwia Gruchała i Tomasz Majewski...

 • Marek Bączek zdruzgotany rozwodem. Sylwia Gruchała zmieni zdanie?

  Sylwia Gruchała (33 l.), biorąc ślub z Markiem Bączkiem, była pewna (30 l.), że to miłość jej życia. Para bardzo się kochała, ale po dwóch latach florecistka złożyła pozew o rozwód. Małżonek zapowiada, że będzie o nią walczył i zapewnia, że nie ma romansu z modelką.

 • W domu u Michała Milowicza

  Kolejnymi gwiazdami, które zaprosiły ekipę programu "MTV Cribs" do swoich domów są: medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz piosenkarz i aktor Michał Milowicz.

 • Sylwia Gruchała na kolacji z mężem. Pogodzili się?

  Sylwia Gruchała (33 l.) i Marek Bączek (30 l.) w ostatnim czasie widywali się jedynie na sali rozpraw. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na wspólnej kolacji. Czyżby zakopali topór wojenny?

 • Maserak zatańczy z florecistką

  A jednak zatańczy. Choć Rafał Maserak kilka razy wspominał, że nie zamierza już wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", to skusiła go perspektywa pląsów na parkiecie z utytułowaną partnerką.

 • Sylwia Gruchała i Marek Bączek: Dla córki wybaczyli sobie swoje grzechy?

  Utytułowana florecistka Sylwia Gruchała (34 l.) należy do nielicznego grona celebrytów, którzy nie tylko rozstali się z klasą, ale i zachowali przyjazne relacje z eksmałżonkiem po rozwodzie. Nigdy(...) taka duża odległość. Można ją pokonać w godzinę samolotem". I właśnie na warszawskim lotnisku widziano ostatnio całą trójkę. Sylwia Gruchała spędziła z Julią kilka dni w stolicy i Marek Bączek...

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

Wideo na temat: florecistka sylwia
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...