• Informacje na temat:

  fobie

Artykuły na temat: fobie
 • Dziwne fobie gwiazd

  Czego panicznie boją się gwiazdy z pierwszych stron gazet?

 • Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"

  W drugiej części przygód z filmowej serii Avengers poznamy kolejną niezwykłą bohaterkę o intrygującej urodzie, ale i ogromnej mocy! W "Avengers: Czas Ultrona" do znanej już widzom Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy - w tej roli niesamowita Scarlett Johansson - dołącza Wanda Maximoff znana jako Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen.

 • Nowe fobie detektywa

  ...międzynarodowego konfliktu. W trzecim sezonie odkryjemy także kolejne fobie detektywa. Na emisję dwóch premierowych odcinków TVN 7 zaprasza w każdą sobotę o godzinie 17:30.

 • Recenzja Fall Out Boy "American Beauty/American Psycho": American psycho, american dream

  Nie chciałbym być dzisiaj w skórze gwiazdorów amerykańskiego rocka. Żeby przebić Fall Out Boy na playlistach radiowych, będą się musieli sporo natrudzić.

 • Na Wspólnej

  Basia oddycha z ulgą _ Krzysztof odzyskuje przytomność. Ale ze Smolnym nie jest dobrze _ wszędzie widzi zagrożenie dla swojego życia! Jego fobie podkręca...

 • "Klub Jimmy'ego" : Za irlandzki dom kultury!

  Zaczyna się od archiwaliów. Ken Loach, brytyjski reżyser "kina społecznego", serwuje widzom przegląd kadrów rodem z Ameryki lat dwudziestych. Na fotografiach dominują robotnicy, także emigranci, zjednoczeni, także w czasach kryzysu, którzy walczą o lepszą przyszłość i swoje prawa. Jednym z nich był Jimmy Gralton (Barry Ward), Irlandczyk, który emigrował za ocean kilkukrotnie.

 • Sylwia Grzeszczak do hoteli jeździ z własnym materacem i pościelą!

  Polscy celebryci miewają swoje lęki i fobie, o których często opowiadają w wywiadach. Jakiś czas temu Doda zdradziła, że panicznie boi się latać, dlatego co kilka minut wzywa stewardessy, a bywa(...) podczas witania się, w publicznej toalecie spuszcza wodę... nogą!" - czytamy w tygodniku. Równie zaskakujące fobie ma także znana polska wokalistka... "Sylwia Grzeszczak z mężem, raperem Liberem meldują się...

 • "Po ślubie" : Tajemniczy nieznajomy z przeszłości

  Piękna pogoda, piękny ślub, piękni państwo młodzi - najszczęśliwszy dzień w życiu obojga. Zanim Radim (Stanislav Majer) zaprowadzi do ołtarza swoją wybrankę Terezę (Anna Geislerová), jego syn z pierwszego małżeństwa złamie oprawki od okularów.

 • Mr. Robot

  Elliot Alderson (Rami Malek) to niewyróżniający się niczym programista, który cierpi na fobię społeczną. Pracuje w dużej korporacji AllSafe jako specjalista...

 • Co słychać w Fall Out Boy?

  Zawieszenie działalności przez Fall Out Boy nie oznacza, że muzycy tej pop-punkowej formacji robią sobie całkiem odpoczynek od muzyki.

Zdjęcia na temat: fobie
Dyskusje na temat: fobie