• Informacje na temat:

  ford focus

Artykuły na temat: ford focus
 • "Westworld": Serial z udziałem Anthony’ego Hopkinsa i Eda Harrisa już 3 października

  ..."). W pozostałych rolach występują Tessa Thompson ("Creed: Narodziny legendy"), Sidse Babett Knudsen ("Rząd"), Jimmi Simpson (serial HBO "Newsroom"), Rodrigo Santoro ("Focus, 33"), Shannon Woodward (serial(...) Hemsworth ("Infini") i Clifton Collins, Jr. ("Star Trek"). Głównymi postaciami świata Westworld są Dr Robert Ford (Anthony Hopkins) - nietuzinkowy założyciel parku rozrywki Westworld, który snuje...

 • Jakim autem jeździł Bond?

  Firma Ford została skrytykowana za najnowszą reklamę modelu Focus Zetec Climate, wykorzystującą fragmenty filmu "Casino Royale" . Problem w tym, że Daniel Craig jeździł w filmie Martina Campbella Fordem Mondeo.

 • Coppola oklaskiwany w San Sebastian

  Francis Ford Coppola został uhonorowany w sobotę, 21 września, nagrodą specjalną za całokształt twórczości, podczas 50. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Publiczność zgotowała twórcy owację na stojąco. Trzydzieści trzy lata temu reżyser odebrał w San Sebastian Złotą Muszlę za film "Ludzie z deszczu".

 • Niepokonany "Obywatel Kane"

  "Obywatel Kane", film Orsona Wellesa z 1941 roku, został ponownie wybrany najlepszą produkcją wszech czasów. Tym razem listę najwybitniejszych dzieł w historii kina przygotował niemiecki magazyn "Focus".

 • Anna Powierza miała stłuczkę

  Wtorkowe (10 kwietnia) popołudnie Anny Powierzy nie należało do udanych. Aktorka zaliczyła stłuczkę i uszkodziła swojego Citroena.

 • Marcin Prokop: Przerażająca noc

  O sylwestrze mówi się, że to jedyna taka noc w roku. Marcina Prokopa, który będzie witał Nowy Rok na imprezie TVN-u w Krakowie, spytaliśmy o najbardziej zapamiętaną noc w jego życiu, niekoniecznie sylwestrową.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • Audioriver pobija rekordy

  Fanów muzyki elektronicznej nie przestraszyła gwałtowna burza, która pojawiła się nad Płockiem wraz z pierwszymi koncertami tegorocznego festiwalu Audioriver. Główne wejścia na teren imprezy, nawet kilka godzin po jej rozpoczęciu, pozostawały oblężone prze tłumy festiwalowiczów z całej Polski. Już pierwszego dnia festiwalu (piątek, 6 sierpnia) pobito frekwencyjny rekord - na nadwiślańskiej plaży bawiło się ponad 15 tys. osób, a liczba ta wzrosła wraz z kolejnym dniem imprezy.

 • Korn na rodeo

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć jak z ujeżdżaniem byków radzą sobie muzycy grupy Korn!

Wideo na temat: ford focus
 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

 • Tetro

  Tetro, pierwszy od ponad 30 lat film Francisa Forda Coppoli według jego oryginalnego scenariusza, to opowieść o rodzinie rozdartej przez burzliwe konflikty, tajemnice i zdrady. Jego akcja rozgrywa się w La Boca, artystycznej dzielnicy Buenos Aires i jednej z najstarszych części miasta, zamieszkanej głównie przez włoskich imigrantów. To kolebka wielu sławnych śpiewaków, muzyków, poetów i malarzy. Tetro to imię głównego bohatera, a film rozpoczyna się od przyjazdu do Buenos Aires jego...