• Informacje na temat:

  foremniak juror mam talent

Artykuły na temat: foremniak juror mam talent
 • Małgorzata Foremniak: Czas przebaczenia

  Małgorzata Foremniak (49 l.) robi wszystko, by demony przeszłości nigdy już nie burzyły jej spokoju w obecnym życiu...

 • "Mam talent": Lista półfinalistów siódmej edycji

  W sobotę, 18 października, poznaliśmy 40 półfinalistów siódmej edycji programu "Mam talent".

 • Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak się nie dogadują? "Jest gorąco"

  Tego już nie da się ukryć. Zdaniem dziennikarzy jednego z tygodników między jurorkami „Mam talent” – Agnieszką Chylińską (41 l.) i Małgorzatą Foremniak (50 l.) – dosyć ostro iskrzy. „Czasami któraś powie jedno słowo za dużo i już jest kwas” – czytamy w „Rewii”.

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

 • Przełom w relacji Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Stało się niespodziewane!

  Od lat pracują przy jednym programie. Lecz ponoć wzajemna współpraca nie układała im się najlepiej. Między Agnieszką Chylińską (42 l.) a Małgorzatą Foremniak (51 l.) tak iskrzyło, że czasami musiano ogłaszać niezaplanowane przerwy. Jednak to już podobno przeszłość. Atmosfera między paniami oczyściła się do tego stopnia, że po castingu w Trójmieście doszło do czegoś zaskakującego.

 • "Taniec z gwiazdami": Spory spadek

  Nieco ponad 3,5 mln widzów oglądało ostatni odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". To zdecydowanie mniej niż w wypadku dwóch poprzednich odsłon programu.

 • Znamy nowego jurora "Mam Talent"!

  ...podziękować. W kolorowej prasie od razu ruszyła lawina nazwisk potencjalnych następców Kozyry. Włodarze stacji nie czekali zbyt długo z ogłoszeniem, kto zostanie trzecim jurorem "Mam talent". Dzisiaj na(...)Parę dni temu media obiegła informacja o tym, że Robert Kozyra musiał pożegnać się z fotelem jurorskim w show stacji Walterów. Powodem jego rezygnacji było niedogadanie się z producentami w kwestiach...

 • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

  Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

 • ...49-letnia Małgorzata Foremniak w jesiennym sezonie znów przypomni o sobie widzom dzięki udziałowi w kolejnej edycji "Mam talent". Od kilku tygodni trwają nagrania do programu, które odbywają się w całej Polsce. Castingi muszą więc być pewnie bardzo dla jurorów męczące. Ostatnio jednak ekipa ma przerwę, bo jurorka Małgorzata wróciła do Warszawy i najwyraźniej szykuje się na jakąś ważną uroczystość...

 • "Mam talent": Spór jurorów

  Nareszcie trzeci półfinał programu "Mam talent" obfitował w oczekiwane emocje. Wygrał lalkarz Konrad "Kony" Czarkowski, a dogrywka o głosy jurorów rozegrała się między śpiewającymi dziewczynami: Jessiką Merstein i duetem Joanna Smajdor i Katarzyna Kowalczuk.

Dyskusje na temat: foremniak juror mam talent
 • Re: "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak jest sama i dobrze jej z tym!

  Co pieprzycie ,,źle ulokowała uczucia".Po prostu , najpierw zabrała męża koleżance po fachu i jej dziecku ojca a potem puściła się z młodym /co prawda matołem/ i zdradziła swojego męża.Więc to co teraz ma ,należy się Jej bardzo. Jako juror w mam talent beznadziejna,te4 Jej długie wywody przyprawiają o mdłości ,dlatego nie ogladam. Czas zabrać sie do pracy droga Pani.