• Informacje na temat:

  foremniak piersi

Artykuły na temat: foremniak piersi
 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  Małgorzata Foremniak, czyli Olga Krajno z „W rytmie serca”, kiedyś – o czym nie wszyscy pamiętają – dość często rozbierała się przed kamerą. W jej dorobku jest kilka bardzo śmiałych scen erotycznych. Najsłynniejsza z nich pochodzi z 3. odcinka serialu „Quo Vadis” - aktorka pokazała w niej dosłownie wszystko!

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Małgorzata Foremniak i Patryk Vega: Kulisy ich znajomości

  Ma kilka wielkich marzeń. Jednym z nich jest zagranie roli w filmie, którego scenariusz będzie zapierał dech w piersiach. Małgorzata Foremniak (51 l.) gorąco wierzy, że to pragnienie spełni reżyser(...) się m.in.: Małgorzata Foremniak, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski i Jolanta Fraszyńska. Szykował się spektakularny sukces, w który wierzyli wszyscy, a najmocniej największa fanka filmowca - jego mama...

 • Foremniak walczy z rakiem

  Małgorzata Foremniak znów musi się zmierzyć z ciężką chorobą - rakiem piersi. Na szczęście wszystko to dzieje się w teatrze.

 • "Fakt" nabija się z Foremniak i Maseraka

  Różnica wieku między 40-letnią Małgosią i 24-letnim Rafałem była zbyt wielka - prędzej czy później jakieś pismo musiało im porządnie dołożyć. Dzisiejszy "Fakt" donosi, co oboje robili kilka lat temu - gdy Foremniak była już dojrzałą kobietą, a Maserak dorastającym chłopcem.

 • Kuba Jaźwiecki trzy lata później

  "Ogłaszam, że mamy gwiazdę. Czapki z głów" - mówiła w 2011 roku Agnieszka Chylińska, jurorka "Mam talent". Co dziś dzieje się z Kubą Jaźwieckim?

 • Ola to córka z pierwszego małżeństwa aktorki Małgorzaty Foremniak z biznesmenem Tomaszem Jędruszczakiem. Są podobne jak dwie krople wody. Te same słowiańskie rysy, niebywałe duże niebieskie oczy i zapierający dech w piersiach uśmiech - zachwyca się "Fakt". Gdyby Małgorzata Foremniak nie była rozpoznawalna i gdyby nikt nie znał jej wieku, można by pomyśleć, że na pokaz mody przyszła z którąś...

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Witek dowie się o raku Leny!

  Przypomnijmy, że gdy Lena dowiedziała się o tym, że ma nowotwór piersi, nie chciała dzielić się tą informacją z kimkolwiek. Ba, pragnęła zachować ją w największym sekrecie. O jej chorobie dowiedzieli się w pierwszej kolejności Zosia (Małgorzata Foremniak) i profesor Richard Edward (Lech Mackiewicz). Lenie bardzo zależało na tym, by wiadomość ta nie dotarła do Witka Latoszka. Obawiała się litości...

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

Dyskusje na temat: foremniak piersi