• Informacje na temat:

  foremniak piersi

Artykuły na temat: foremniak piersi
 • Małgorzata Foremniak i Patryk Vega: Kulisy ich znajomości

  Ma kilka wielkich marzeń. Jednym z nich jest zagranie roli w filmie, którego scenariusz będzie zapierał dech w piersiach. Małgorzata Foremniak (51 l.) gorąco wierzy, że to pragnienie spełni reżyser(...) się m.in.: Małgorzata Foremniak, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski i Jolanta Fraszyńska. Szykował się spektakularny sukces, w który wierzyli wszyscy, a najmocniej największa fanka filmowca - jego mama...

 • "Fakt" nabija się z Foremniak i Maseraka

  Różnica wieku między 40-letnią Małgosią i 24-letnim Rafałem była zbyt wielka - prędzej czy później jakieś pismo musiało im porządnie dołożyć. Dzisiejszy "Fakt" donosi, co oboje robili kilka lat temu - gdy Foremniak była już dojrzałą kobietą, a Maserak dorastającym chłopcem.

 • Ola to córka z pierwszego małżeństwa aktorki Małgorzaty Foremniak z biznesmenem Tomaszem Jędruszczakiem. Są podobne jak dwie krople wody. Te same słowiańskie rysy, niebywałe duże niebieskie oczy i zapierający dech w piersiach uśmiech - zachwyca się "Fakt". Gdyby Małgorzata Foremniak nie była rozpoznawalna i gdyby nikt nie znał jej wieku, można by pomyśleć, że na pokaz mody przyszła z którąś...

 • Witek dowie się o raku Leny!

  Przypomnijmy, że gdy Lena dowiedziała się o tym, że ma nowotwór piersi, nie chciała dzielić się tą informacją z kimkolwiek. Ba, pragnęła zachować ją w największym sekrecie. O jej chorobie dowiedzieli się w pierwszej kolejności Zosia (Małgorzata Foremniak) i profesor Richard Edward (Lech Mackiewicz). Lenie bardzo zależało na tym, by wiadomość ta nie dotarła do Witka Latoszka. Obawiała się litości...

 • Pojednanie

  Dlaczego właśnie tam? Bo w Toruniu mieszka Maria Starska (Maria Gładkowska), matka Leny, do której pojadą w odwiedziny. Zanim jednak do tego dojdzie Latoszek, po tym jak dowie się od Zosi (Małgorzata Foremniak), że Lena ma raka, postanowi się nią troskliwie zaopiekować. Tyle że ona po operacji nie będzie chciała nikogo widzieć na oczy. Brak piersi okaże się dla niej wstrząsem. Lecz szczerze...

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Foremniak walczy z rakiem

  Małgorzata Foremniak znów musi się zmierzyć z ciężką chorobą - rakiem piersi. Na szczęście wszystko to dzieje się w teatrze.

 • Kuba Jaźwiecki trzy lata później

  "Ogłaszam, że mamy gwiazdę. Czapki z głów" - mówiła w 2011 roku Agnieszka Chylińska, jurorka "Mam talent". Co dziś dzieje się z Kubą Jaźwieckim?

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

Dyskusje na temat: foremniak piersi