• Informacje na temat:

  foremniak pokazała

Artykuły na temat: foremniak pokazała
 • Małgorzata Foremniak pokazała zdjęcie z dzieciństwa! To hit internetu

  Z okazji urodzin Małgorzata Foremniak (53 l.) opublikowała w sieci zdjęcie z dzieciństwa. Ta fotka to niezła gratka dla fanów aktorki. Wielbiciele gwiazdy zauważyli, że jest jeden szczegół, który nie zmienił się przez lata! Też to widzicie?

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  Małgorzata Foremniak, czyli Olga Krajno z „W rytmie serca”, kiedyś – o czym nie wszyscy pamiętają – dość często rozbierała się przed kamerą. W jej dorobku jest kilka bardzo śmiałych scen erotycznych. Najsłynniejsza z nich pochodzi z 3. odcinka serialu „Quo Vadis” - aktorka pokazała w niej dosłownie wszystko!

 • Foremniak: Jestem w trakcie przemiany!

  Po najtrudniejszym roku w życiu zmieniła poglądy na wiele spraw. W niektórych stała się bardziej stanowcza

 • Przełom w relacji Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Stało się niespodziewane!

  Od lat pracują przy jednym programie. Lecz ponoć wzajemna współpraca nie układała im się najlepiej. Między Agnieszką Chylińską (42 l.) a Małgorzatą Foremniak (51 l.) tak iskrzyło, że czasami musiano ogłaszać niezaplanowane przerwy. Jednak to już podobno przeszłość. Atmosfera między paniami oczyściła się do tego stopnia, że po castingu w Trójmieście doszło do czegoś zaskakującego.

 • "Mam talent": Wzruszona Magłorzata Foremniak

  Jurorka "Mam talent" nie potrafiła powstrzymać łez po występie 17-letniej wokalistki.

 • Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! Fani wzruszeni!

  Tancerz, który popularność w Polsce zyskał dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami", uchodził do tej pory za łamacza kobiecych serc.  Był znany z tego, że często zmieniał partnerki, a swego czasu było głośno o jego związku ze sporo od niego starszą Małgorzatą Foremniak (53 l.). Po zakończeniu tej miłości Rafał nie mógł znaleźć kolejnej partnerki, dlatego fani byli tak zaskoczeni...

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • Ola to córka z pierwszego małżeństwa aktorki Małgorzaty Foremniak z biznesmenem Tomaszem Jędruszczakiem. Są podobne jak dwie krople wody. Te same słowiańskie rysy, niebywałe duże niebieskie oczy i zapierający dech w piersiach uśmiech - zachwyca się "Fakt". Gdyby Małgorzata Foremniak nie była rozpoznawalna i gdyby nikt nie znał jej wieku, można by pomyśleć, że na pokaz mody przyszła z którąś...

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

Dyskusje na temat: foremniak pokazała