• Informacje na temat:

  foremniak rowerze

Artykuły na temat: foremniak rowerze
 • Sukces! Małgorzata Foremniak pokonuje młodsze koleżanki!

  Małgorzata Foremniak (47 l.) przygotowuje się do startu w wyczerpującym triathlonie. Na razie okazuje się... bezkonkurencyjna!

 • Foremniak trenuje do triathlonu

  Małgorzata Foremniak, która od kilku miesięcy szykuje się do startu w zawodach Herbalife Triathlon Gdynia wyznała, że choć jest ogromnie zmęczona codziennymi zajęciami, to jednocześnie jest bardzo szczęśliwa.

 • Małgorzata Foremniak doznała kontuzji. Nici z triathlonu?

  Te wakacje miały być bardzo aktywne. Małgorzata Foremniak (47 l.) zgłosiła się do zawodów triathlonowych, które odbędą się w sierpniu w Gdyni. Od stycznia bardzo intensywnie się do nich przygotowywała. Niestety, kontuzja przekreśliła wszystkie jej plany...

 • Małgorzata Foremniak cały czas w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak cały czas jest w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • Foremniak, Gorczyca i Glinka wystartują w triathlonie

  Popularne aktorki - Karolina Gorczyca, Katarzyna Glinka i Małgorzata Foremniak w sierpniu wystartują w triathlonie. Ten rok ogłoszono rokiem kobiet w tej dyscyplinie. Zmagania gwiazd śledzić będzie cała Polska.

 • "To nie koniec świata!": Gwiazdy kochają triathlony!

  ..., czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia". Aktorka pobiegła we wczorajszym w sprincie. Do konkursu nie przystąpiła również Małgorzata Foremniak, czyli niezapomniana Zosia Burska z "Na dobre i na złe", która zmaga się z przewlekłą kontuzją. Zacięta rywalizacja rozpoczęła się od przepłynięcia 1,9km, przejechania 90km na rowerze, a biegu na dystansie 20,9km. Gdyńskie zawody wyłoniły...

 • "Mam talent": Agnieszka Chylińska posikała się z wrażenia

  Ostatni półfinał szóstej edycji programu "Mam talent" wygrała 14-letnia Kinga Zdybel, jedyna solowa wokalistka w gronie najlepszych. Do finału awansowała także kobieta-guma - Agnieszka Marczak.

 • 45-letni Egurrola chce kolejnego dziecka!

  ..., by zgrać się z Małgosią Foremniak i Agnieszką Chylińską, ale czuję, że zrobiliśmy fajny program. Poza tym w jury zasiadło wreszcie trzech specjalistów z różnych dziedzin: tańca, śpiewu i aktorstwa(...) jeździmy na wakacje. Ostatnio przeżywam to, że córka uczy się jeździć na rowerze. Carmen ma prawie pięć lat. Kiedy dostanie siostrę lub brata? A.E.: - Bardzo bym chciał. Mam nadzieję, że uda mi się...

 • Wielcy przegrani "Mam talent"

  "Narodzie, jest mi smutno i trochę jest mi wstyd. Mamy fatalny gust narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało.

Dyskusje na temat: foremniak rowerze