• Informacje na temat:

  foremniak samochód

Artykuły na temat: foremniak samochód
 • Małgorzata Foremniak zakochana! Uciekła dla ukochanego na wieś?!

  Niedawno Małgorzata Foremniak (51 l.) wiele zmieniła w swoim życiu. Bardziej niż apartament na warszawskim Powiślu aktorka ceni dziś zaciszne miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Dlaczego chce zaszyć się na wsi?

 • Wypowiedział wojnę mafii

  2 lutego na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza polska produkcja "Świadek koronny" . W filmie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Pawła Małaszyńskiego i Roberta Więckiewicza.

 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak marzy o podróży dookoła świata

  Małgorzata Foremniak, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Olgę w nowym serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca", od dawna marzy o długiej podróży dookoła świata. - Chciałabym mieć na starość jak najwięcej pięknych wspomnień - mówi.

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu

 • Małgorzata Foremniak zakończyła psychoterapię. Wraca na salony?

  Nękanie telefonami, dwuznaczne SMS-y, wreszcie śledzenie, nawet gdy wyjeżdżała na drugi kraniec Polski. Jeszcze niedawno Małgorzata Foremniak (47 l.) bała się przejść sama od samochodu do drzwi domu. Dzisiaj, dzięki psychoterapii, poradziła sobie z demonami.

 • Małgorzata Foremniak cały czas w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • Koroniewska i Foremniak bały się, że zginą

  Foremniak (45 l.). Aktorki chciały jak najszybciej dostać się na wybrzeże, by wystąpić w spektaklu "Jabłko" wystawianym w Stargardzie Szczecińskim. Jak relacjonuje informator "Na Żywo", samolot miał(...) ziemi, padły sobie w ramiona i śmiały się, ze szczęścia. W Poznaniu na gwiazdy czekał samochód, który zawiózł je do Stargardu". Choć aktorki przeżyły wielkie emocje, wieczorem jakby nigdy nic wzięły...

 • Gorąco w "Mam talent"

  Striptiz, taniec brzucha, taniec na rękach, lizanie łokcia, układanie kostki rubika i - co ciekawe - stosunkowo mało śpiewania. Za nami pierwszy odcinek piątej już serii programu "Mam talent".

 • Małgorzata Foremniak ma już nowego faceta!

  W życiu Małgorzaty Foremniak (45 l.) kolejne zmiany. Aktorka dopiero co rozstała się z Tomaszem, bratem Katarzyny Dowbor, a już ma nowego adoratora.

 • Kondrat przed Wiśniewskim

  Za jeden dzień pracy nawet milion złotych? Owszem, tyle zarabiają największe polskie gwiazdy, gdy sprzedają swój wizerunek do reklam. Absolutnym liderem rankingu, przygotowanego przez "Fakt", jest Marek Kondrat.

Zdjęcia na temat: foremniak samochód
Wideo na temat: foremniak samochód
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie