• Informacje na temat:

  foremniak zakochana

Artykuły na temat: foremniak zakochana
 • Małgorzata Foremniak zakochana! Uciekła dla ukochanego na wieś?!

  Niedawno Małgorzata Foremniak (51 l.) wiele zmieniła w swoim życiu. Bardziej niż apartament na warszawskim Powiślu aktorka ceni dziś zaciszne miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Dlaczego chce zaszyć się na wsi?

 • Foremniak: Kocha i jest kochana!

  Ta wiadomość z pewnością zasmuci adoratorów Małgorzaty Foremniak (45 l.). Wszystko wskazuje na to, że serce aktorki jest już zajęte.

 • Foremniak: Ślub to kwestia czasu!

  Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Foremniak (51 l.). Aktorka dawno nie była tak szczęśliwa...

 • Foremniak: Kolejny rozwód

  Drugi rozwód był dla niej bolesnym doświadczeniem. Po kolejnej lekcji od życia wierzy w szeroki uśmiech losu.

 • Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Już wszystko jasne!

  Niedawno pojawiły się spekulacje, że Małgorzata Foremniak (52 l.) i Rafał Maserak (35 l.) wkrótce znów mogą zaprezentować się razem na parkiecie. Czy jest to w ogóle możliwe? To w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradza pracownik Polsatu...

 • Nowe twarze w "Teraz albo nigdy!"

  Serial "Teraz albo nigdy!" powraca w wiosennej ramówce TVN. Już od 8 marca nowe odcinki i... nowe twarze. Obok znanej już wszystkim obsady pojawią się bowiem nowi aktorzy.

 • Małgorzata Foremniak gotowa na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (49 l.) wreszcie jest gotowa na nowy związek? Tak sugeruje jedne z tygodników. Znajomi aktorki twierdzą, że istotnie coś się zmieniło w jej życiu. Teraz jest bardziej uśmiechnięta i pogodna.

 • Sukces? To nie wszystko

  Dopiero ostatnio nauczyła się godzić pracę i życie osobiste. Zrozumiała, że nie warto rezygnować z siebie. Nawet wtedy, gdy propozycje sypią się jak z rękawa.

 • Małgorzata Foremniak i Edyta Olszówka: Czy ich przyjaźń przetrwa?

  Zawsze się ceniły i szanowały. Jeśli rywalizowały, to tylko uczciwie. Małgorzata Foremniak (51 l.) i Edyta Olszówka (46 l.) spotkały się ostatnio na planie serialu "W rytmie serca". To bardzo je(...). Będzie ambasadorką kremów - wyjawia informatorka tygodnika. Dla Foremniak taki dodatkowy zastrzyk gotówki ma ogromne znaczenie. Aktorka - mimo dużej sympatii, jaką wzbudza u widzów - wciąż nie ma...

 • Ale news! Żmijewski i Foremniak znowu razem!

  To fantastyczna wiadomość dla fanów Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego!

Wideo na temat: foremniak zakochana
 • Małgorzata Foremniak zakochana w gorącej Teneryfie

  Małgorzata Foremniak wzięła udział w imprezie "Przebój Lata RMF FM" jako gość specjalny. Jak podobają jej się egzotyczne wakacje na Teneryfie wśród szczęśliwych słuchaczy RMF FM?

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Miasto z morza

  Adaptacja wątków z pierwszego tomu popularnej trylogii Stanisławy Fleszarowej-Muskat "Tak trzymać". Pełna rozmachu historia miłości pięknej Kaszubki (Julia Pietrucha) i chłopaka (Jakub Strzelecki), który przyjechał na Wybrzeże w poszukiwaniu pracy, rozgrywająca się na tle historycznych wydarzeń związanych z budową portu w Gdyni. "Miasto z morza" - film otwierający pokazy Konkursu Głównego 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, to poruszająca opowieść o pracy, przyjaźni i miłości, o...

Dyskusje na temat: foremniak zakochana