• Informacje na temat:

  forest lawn

Artykuły na temat: forest lawn
 • Dziś pogrzeb Jacksona

  Zmarły 25 czerwca Michael Jackson zostanie pochowany dziś, 7 lipca, na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles.

 • Jackson wciąż nie pochowany?

  Ojciec Michaela Jacksona zaprzeczył ostatnim doniesieniom, mówiącym o pochowaniu zmarłego piosenkarza na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles.

 • Gdzie pochowany zostanie Jackson?

  Podczas gdy ciało zmarłego "króla pop", Michaela Jacksona, spoczywa tymczasowo na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles, rodzina gwiazdora nie może dojść do porozumienia w kwestii miejsca jego stałego pochówku.

 • Fani Jacksona posprzątają?

  Członkowie fanklubu Michaela Jacksona zaproponowali władzom cmentarza Forest Lawn w Glendale, gdzie spoczywają zwłoki artysty, pomoc w uprzątnięciu grobowca gwiazdora.

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został "król popu", Michael Jackson . Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Zdewastowali grób Michaela Jacksona

  Na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, gdzie spoczywa ciało zmarłego w zeszłym roku Michael Jacksona, pojawili się ochroniarze. Mają oni pilnować niszczonego grobu piosenkarza.

 • Colin Farrell miał romans z... Elizabeth Taylor!

  .... Chciałem zostać jej mężem numer osiem, ale nie zdążyłem" - dodał z uśmiechem. Aktorka zmarła 23 marca 2011 roku w wieku 79 lat. Na prywatnym pogrzebie na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park nie...

 • Ostatnia droga Jacksona

  W czwartek (3 września) wieczorem amerykańskiego czasu (w Polsce będzie godz. 2 w nocy), ciało amerykańskiego artysty spocznie na cmentarzu Glendale Forest Lawn Memorial Park w Glendale w Kalifornii.

 • Trzy dolary za kwiaty dla Jacksona

  Trzy dolary to cena, jaką pobierać będzie Forest Lawn Cemetery w Glandale w Kalifornii od entuzjastów talentu wokalisty, którzy będą chcieli zostawić kwiaty swojemu idolowi - donosi portal tmz.com(...) wyrzucone przez obsługę cmentarza. Pracownicy Forest Lawn zdemontowali scenę, na której miłośnicy muzyki Jacksona mogli wcześniej umieszczać podarunki ku jego czci.

 • Elizabeth Taylor została pochowana

  Elizabeth Taylor, legendarna brytyjsko-amerykańska aktorka filmowa, została pochowana w nocy z czwartku na piątek (24/25 marca) czasu polskiego na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, na przedmieściach Los Angeles.

Zdjęcia na temat: forest lawn
Wideo na temat: forest lawn
 • "Kulisy" pogrzebu Paula Walkera

  Wokalistka Natalia Safran zdradziła w "Dzień dobry TVN", jak wyglądał prywatny pogrzeb aktora Paula Walkera, który odbył się w sobotę 14 grudnia na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. "Było ok. 300-350 osób z jego rodziny i kręgów hollywoodzkich. Było wzruszające przemówienie. Wszyscy tonęliśmy we łzach, zdając sobie sprawę, jaka to była specjalna osoba". (Dzień dobry TVN