• Informacje na temat:

  forest whitaker reżyser

Artykuły na temat: forest whitaker reżyser
 • Forest Whitaker zgłębia zabójcze umysły

  Forest, czyli Steve... Nie, Forest Whitaker nie jest dzieckiem lat sześćdziesiątych, pomijając fakt, że istotnie przyszedł na świat w tamtej dekadzie. Jego imię ("forest" oznacza "las" - przyp. tłum(...) w "Beztroskich latach w Ridgemont High" (1982), gdzie zagrał szkolną gwiazdę futbolu, Forest wystąpił w niezliczonych produkcjach zaliczanych dziś do klasyki kina; pracował z najlepszymi reżyserami...

 • "Uprowadzona 3": Forest Whitaker w pogoni za Liamem Neesonem

  Zagrał właśnie detektywa w sensacyjnym dreszczowcu "Uprowadzona 3", który w piątek trafił na ekrany polskich kin. - Już wcześniej zdarzało mi się grać policjantów, podpatrywałem trochę w jaki sposób pracują, żeby wyglądać wiarygodnie - Forest Whitaker opowiada w rozmowie z RMF FM.

 • Jake Gyllenhaal na bokserskim ringu

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy na premierowym fotosie z obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • "Southpaw": Jake Gyllenhaal bokserem

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy w pierwszym zwiastunie obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • F. Whitaker i blondynka

  Aktor i reżyser Forest Whitaker ( "Azyl" , "Telefon" , "Ulotna nadzieja" ) pracuje nad drugą częścią komedii "The Girl Can't Help It" ("Blondynka i ja"). Remake będzie o pół wieku młodszy od pierwowzoru, który powstał w 1956 roku. Projektem zająć się ma korporacja Fox 2000.

 • Wigilia Foresta Whitakera

  Forest Whitaker będzie gwiazdą dramatu "Powder Blue". U boku tegorocznego laureata Oscara za najlepszą rolę w filmie "Ostatni król Szkocji" wystąpi Jessica Biel ( "Iluzjonista" ).

 • Brzydal, ale wyjątkowo zdolny

  Forest Whitaker musi już być przeraźliwie znudzony słuchaniem, że jest brzydki, ale zdolny. Nie można zaprzeczyć, że jest to jeden z tych aktorów, których potencjał tkwi w wyglądzie. W piątek, 15 lipca, aktor obchodzi 50. urodziny!

 • Katie Holmes córką prezydenta

  Katie Holmes ( "Porzucona" ) wystąpi niedługo w romantycznej komedii "First Daughter". Młoda aktorka wcieli się w córkę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Film nakręci wybitny aktor i reżyser Forest Whitaker ( "Azyl" , "Zielony smok" ).

 • Forest Whitaker: Tyran z Ugandy

  Forest Whitaker ( "Azyl" , "Ghost Dog: Droga samuraja" , "Telefon" ) zagra główną rolę w dramacie politycznym "The Last King of Scotland". Aktor wcieli się w postać Idi Amina, dyktatorskiego prezydenta Ugandy, jednego z najokrutniejszych tyranów XX wieku.

 • Whitaker i przemysł dietetyczny

  HBO dało zielone światło dla produkcji nowego serial u we współpracy z laureatem Oscara - Forestem Whitakerem ("Ostatni król Szkocji"). "Fat Sells" opowie o wartym 46 miliardów dolarów przemyśle ziołowych preparatów wspomagających odchudzanie.