• Informacje na temat:

  forest whitaker zdjęcia

Artykuły na temat: forest whitaker zdjęcia
 • "Uprowadzona 3": Forest Whitaker w pogoni za Liamem Neesonem

  Zagrał właśnie detektywa w sensacyjnym dreszczowcu "Uprowadzona 3", który w piątek trafił na ekrany polskich kin. - Już wcześniej zdarzało mi się grać policjantów, podpatrywałem trochę w jaki sposób pracują, żeby wyglądać wiarygodnie - Forest Whitaker opowiada w rozmowie z RMF FM.

 • Forest Whitaker: Tyran z Ugandy

  Forest Whitaker ( "Azyl" , "Ghost Dog: Droga samuraja" , "Telefon" ) zagra główną rolę w dramacie politycznym "The Last King of Scotland". Aktor wcieli się w postać Idi Amina, dyktatorskiego prezydenta Ugandy, jednego z najokrutniejszych tyranów XX wieku.

 • Whitaker i brzydula Betty

  Forest Whitaker, laureat Oscara za rolę w filmie "Ostatni król Szkocji" i America Ferrera, tytułowa bohaterka serial u "Brzydula Betty", zagrają główne role w komedii, którą wyprodukuje studio Fox Searchlight.

 • Garcia i Whitaker: Chińskie przysłowie

  Andy Garcia ( "Ojciec chrzestny - część III" ) i Forest Whitaker ( "Ghost Dog: Droga samuraja" ) dołączyli do obsady filmu "The Air I Breathe". Fabuła, określana jako "romantyczna kryminalna opowieść", została oparta na pewnym starym chińskim przysłowiu, które mówi, że życie człowieka składa się z czterech emocji: Szczęścia, Smutku, Przyjemności i Miłości.

 • Whitaker zagra u Washingtona

  Forest Whitaker przygotowuje się do roli w dramacie "The Great Debaters". W filmie zagra również Denzel Washington, który jest reżyserem projektu.

 • Irons kontra Whitaker

  Jeremy Irons i Forest Whitaker, po raz pierwszy będą wspólnie pracować na planie angielskiego thrillera "The Fourth Angel". Film będzie opowieścią o mężczyźnie, którego żona i córka przypadkowo giną w zamachu terrorystycznym. Bohater postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i wchodzi w konflikt z prawem.

 • Stallone znowu reżyseruje

  Forest Whitaker, laureat Oscara za rolę w "Ostatnim królu Szkocji", wystąpi w kolejnym filmie Sylvestra Stallone.

 • Gwiazdy o hazardzie i narkotykach

  Danny DeVito ( "Duża ryba" ), Kim Basinger ( "8. Mila" ), Forest Whitaker ( "Azyl" ) i Ray Liotta ( "Tożsamość" ) - to gwiazdorska obsada dramatu "Jump Shot". Zdjęcia do filmu Marka Rydella rozpoczną się 18 stycznia w Los Angeles.

 • Katie Holmes córką prezydenta

  Katie Holmes ( "Porzucona" ) wystąpi niedługo w romantycznej komedii "First Daughter". Młoda aktorka wcieli się w córkę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Film nakręci wybitny aktor i reżyser Forest Whitaker ( "Azyl" , "Zielony smok" ).

 • Michael Keaton w Białym Domu

  Michael Keaton ( "Jackie Brown" , "Zwycięski gol" ) zgodził się zagrać prezydenta Stanów Zjednoczonych w przygotowywanym od dawna filmie "First Daughter". Jak już informowaliśmy, w główną bohaterkę obrazu, córkę najpotężniejszego człowieka na świecie, wciela się Katie Holmes ( "Porzucona" , "Telefon" ). Zdjęcia do tego projektu ruszyły na początku czerwca.