• Informacje na temat:

  forever the day

Artykuły na temat: forever the day
 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • The Beatles: Szczegóły "Miłości"

  Informowaliśmy już o tym, że w połowie listopada ukaże się nowa płyta legendarnej czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. "Love" zawierać będzie kompozycje wykorzystane w musicalu "Mirage" teatralnej trupy Cirque Du Soleil, wyprodukowane przez sir George'a Martina, nazywanego często "piątym Beatlesem". Projekt ma poparcie dwóch żyjących Beatlesów: Paula McCartney'a i Ringo Starra, a także

 • Utwory The Beatles na ścieżce dźwiękowej

  Zakończono już nagrywanie ścieżki dźwiękowej do nowego filmu z Seanem Pennem w roli głównej - "I Am Sam". Cały album wypełnią kompozycję grupy The Beatles, których muzyką opętany jest główny bohater filmowej opowieści, która swoją premierę w Stanach Zjednoczonych ma mieć 28 grudnia.

 • Decapitated: Szczegóły albumu

  Znamy szczegóły "Carnival Is Forever", nowej i długo oczekiwanej płyty krośnieńskiej grupy Decapitated, która 12 lipca trafi na rynek.

 • Utwory wszech czasów

  Kompozycja "One" grupy U2 została uznana za najlepszą piosenkę wszech czasów przez ceniony brytyjski magazyn muzyczny "Q". W pierwszej dziesiątce tego zestawienia znalazły się jeszcze utwory m.in. Eminema oraz grup The Beatles, Nirvana i Radio head.

 • Więcej popu. mniej rocka

  Tylko tydzień ostry rock w wykonaniu grupy Foo Fighters królował na liście najlepiej sprzedających się albumów na Wyspach Brytyjskich. Tym razem rock'n'rollowcy musieli uznać wyższość muzyki tanecznej, czyli debiutującego na miejscu pierwszym albumu "A New Day At Mignight" Davida Graya, oraz konfekcyjnego popu Garetha Gatesa, znanego z programu "Pop Idol", który z płytą "What My Heart Wants To

 • Dzień Beatlesów w Krakowie

  "Beatlemania znów ogarnia świat:" - pod takim hasłem przebiegać będzie Dzień Beatlesów w Krakowie (sobota, 10 lipca).

 • Miley na samym szczycie!

  Ścieżka dźwiękowa do "Hannah Montana: The Movie" znalazła się na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych.

 • Blaknące Novembers Doom

  "To Welcome The Fade" zatytułowali swoje nowe dzieło doommetalowcy z grupy Novembers Doom. Wyprodukowanej przez samego Neila Kernona (m.in. Queensryche, Cannibal Corpse, Nevermore) płyty można oczekiwać w sklepach w sierpniu.

Wideo na temat: forever the day
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...