• Informacje na temat:

  fotelu czwartego

Artykuły na temat: fotelu czwartego
 • Co tym razem wymyśli Mucha?

  W czwartym fotelu jurora w sobotnim "Jak ONI śpiewają" zasiądzie Jacek Stachursky. Na scenie pojawi się 11 wykonawców, a za niecałe dwa miesiące poznamy zdobywcę brylantowego mikrofonu. Który z nich wygra dzisiejszy odcinek?

 • Nowa jurorka "Top Model"!

  Prasa od tygodni rozpisywała się, kto zasiądzie w fotelu czwartego jurora "Top Model. Zostań Modelką". Koniec domysłów! Miejsce Karoliny Korwin Piotrowskiej za stołem jurorskim zajmie Katarzyna Sokołowska - reżyser, choreograf największych wydarzeń modowych w kraju!

 • Katie Price: Jej mąż opowiedział ze szczegółami, jak ją zdradzał!

  Brytyjska celebrytka Katie Price oczekuje właśnie swojego piątego dziecka. Zaszła w ciążę trzy miesiące po urodzeniu czwartego dziecka. Jak sama wyznała, dopiero na początku drugiego trymestru(...). Siedziałem na fotelu kierowcy w aucie Jane, ona na mnie i uprawialiśmy seks" - wyznał. Dodał jeszcze: "Ryzykowaliśmy i to było bardzo podniecające. Moje serce biło jak oszalałe". Co ciekawe, jeszcze...

 • Katarzyna Żak już nie pośpiewa

  Uczestnicy programu "jak Oni śpiewają" tym razem zaprezentowali się w klimacie szalonych lat 80., czasów żelowanych fryzur i popowo-dyskotekowych przebojów. W fotelu czwartego jurora zasiadł idol z tamtych lat, przeżywający obecnie druga młodość Jan Borysewicz, gitarzysta i lider Lady Pank. Z programu musiała odejść Katarzyna Żak. "Pan totolotek" nadal się trzyma.

 • Gwiazdy w latach 80-tych

  W fotelu czwartego jurora polsatowskiego programu zasiadł tym razem idol z tamtych lat, przeżywający obecnie druga młodość Jan Borysewicz, gitarzysta i lider Lady Pank. Punkowo zaprezentował się Krzysiu Hanke. Z irokezem na głowie, śpiewający liryczną piosenkę z refrenem "O, Ela, straciłaś przyjaciela" u stóp Eli Zapendowskiej, był prawdziwą gwiazdą tego wydania. Wyjątkowym talentem i głosem...

 • "Szklana pułapka 4.0"

  W Sieci pojawiły się doniesienia, że na fotelu reżysera czwartego filmu z serii "Szklana pułapka" zasiądzie Florent Emilio Siri, autor dramatu kryminalnego "Hostage" , w którym główną rolę zagrał Bruce Willis. Nad scenariuszem obrazu roboczo nazwanego "Die Hard 4.0" pracuje Doug Richardson, autor skryptu do "Hostage" .

 • Wieleba w końcu wyeliminowany

  Pudzianowski. Niedawno tańczył, teraz pojawił się w programie "Jak oni śpiewają"... Co prawda jedynie w fotelu czwartego jurora ? ale kto wie, może w kolejnej edycji zaśpiewa.

 • Szklana pułapka Willisa

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Bruce Willis ( "Wojna Harta" , "Łzy słońca" ) uchylił rąbka tajemnicy na temat przygotowań do realizacji czwartego filmu cyklu zapoczątkowanego przebojem "Szklana pułapka" . Wiadomo już, jaki tytuł nosić będzie opowieść.

 • Szok poporodowy

  ...bardzo się od jej przyjazdu zmieniła. Lucy rodzi córeczkę. Na wieść o tym Kusy mdleje. Boi się, że nie podoła roli ojca. Wybiera dla córeczki imię Dorotka. W nocy czuwa w fotelu przy jej łóżeczku. Do wójta przyjeżdża córka Klaudia z chłopakiem. Dziewczyna od niedawna studiuje w Lublinie, Zygmunt też jest studentem i to już czwartego roku psychologii, pisze pracę na temat psychoanalizy. W czasie...

 • Kto odpadnie z "jak Oni śpiewają"?

  Trzeci tydzień rywalizacji śpiewających gwiazd rozpocznie się od przykrego rozstania. Z programem pożegna się któryś z przystojnych mężczyzn: Marcin Kwaśny lub Maciej Jachowski. W roli czwartego jurora pojawi się Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Wideo na temat: fotelu czwartego
 • Czwarty stopień

  W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia. Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. "Czwarty stopień" - film o oryginalnej konstrukcji - jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.