• Informacje na temat:

  fotki ze ślubu

Artykuły na temat: fotki ze ślubu
 • Irina Shayk i Bradley Cooper szykują się do ślubu? Są fotki pierścionka zaręczynowego!

  Irina Shayk (30 l.) przez dłuższy czas była związana z Cristiano Ronaldo (31 l.), ale ta miłość nie przetrwała próby czasu. Dość krótko po rozstaniu z piłkarzem modelka zaczęła spotykać się z Bradley’em Cooperem (41 l.). Ich relacja zrobiła się już bardzo poważna i ponoć para spodziewa się dziecka! Niedawno paparazzi wypatrzyli na dłoni Iriny pierścionek zaręczynowy. Szykuje się zatem kolejny ślub w show-biznesie!

 • 2 kwietnia 2016 roku odbył się długo oczekiwany pierwszy ślub uczestników "Rolnik szuka żony". Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Agnieszka (32 l.) i Robert (33 l.) Filochowscy. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć z uroczystości! Ich autorem jest Wojciech Kurczewski. Trzeba przyznać, że panna młoda wyglądała olśniewająco, a pan młody bardzo dostojnie w modnym granatowym garniturze. Na weselu bawili się także inni rolnicy z wybrankami. Był Grzegorz i Ania, a także Rafał i... tajemnicza kobieta u...

 • Justyna Żyła pochwaliła się fotką ze ślubu. Ale suknia!

  Justyna Żyła (31 l.) była ostatnio świadkiem na ślubie. Fotkami z tego wyjątkowego dnia podzieliła się na profilu na Instagramie oraz na InstaStory. Internautkom bardzo przypadła do gustu kreacja byłej żony skoczka.

 • David Hasselhoff pokazał w gazecie zdjęcia ze ślubu!

  David Hasselhoff (64 l.) i jego ukochana, Hayley (37 l.), „sprzedali” fotki ze swojego ślubu jednemu z tabloidów.

 • Kolejna kreacja Szulim ze ślubu! Ładna?

  Agnieszka Szulim (38 l.), która pod koniec sierpnia oficjalnie została panią prezesową, ma powody do zadowolenia. Okazuje się bowiem, że jej ślub, tak jak przewidywano, stał się jednym z największych wydarzeń medialnych w polskim show-biznesie. Choć Szulim i Piotr Woźniak-Starak (35 l.) chcieli utrzymać go w tajemnicy, jakimś "cudem" do sieci – już w dniu uroczystości – zaczęły "wyciekać" fotki...

 • ​Adam Sztaba (41 l.) znów jest żonaty! Po rozwodzie z Dorotą Szelągowską przyszedł czas na zawarcie związku małżeńskiego z aktualną ukochaną, Agnieszką. Muzyk podzielił się fotkami z tej wyjątkowej uroczystości.

 • Ula Radwańska pochwaliła się fotką ze ślubu. "Jako świadek"

  Ula Radwańska (25 l.) niedawno gościła na ślubie, a fotką pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. "Jako świadek" - podpisała zdjęcie. Pod wpisem od razu pojawił się komentarz, w którym jeden z użytkowników zapytał, czy był to ślub Agnieszki. Tenisistka do tej pory nie odpowiedziała, ale można się domyślić, że raczej nie. We "Fleszu" utrzymują, że wesele Agi i jej ukochanego odbędzie się wiosną przyszłego roku.

 • Heidi Klum i Tom Kaulitz: Oto szczegóły ich ślubu!

  ...społecznościowych bardzo prywatne, a często nawet intymne fotki, odpuści sobie zamieszczenia zdjęcia z tak ważnego wydarzenia... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kasia Tusk szykuje się do ślubu i do... zostania mamą?

  Katarzyna Tusk (31 l.) i Stanisław Cudny szykują się do ślubu? Mogą wskazywać na to nie tylko doniesienia mediów, ale też najnowszy wpis i zdjęcia córki Donalda Tuska. Czyżby znalazła już nawet projektantkę, która uszyje dla niej suknię ślubną? A to nie wszystko!

 • Marina Łuczenko (26 l.) i Wojciech Szczęsny (26 l.) są już po ślubie! Uroczystość była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Jednak kilka informacji oraz fotki przedostały się do mediów.

Zdjęcia na temat: fotki ze ślubu
Wideo na temat: fotki ze ślubu
 • Minge nie może nachwalić się narzeczonego. To chodzący ideał!

  Ewa Minge (50 l.) potwierdziła, że wraz z ukochanym szykują się do ślubu. „Zawsze marzyłam o tym, żeby spotkać mężczyznę ode mnie silniejszego i mądrzejszego i ja spotkałam najlepszego przyjaciela” – opowiadała o swoim narzeczonym. Jastrzębska drążyła temat i pytała o kwiaty, którymi obsypuje projektantkę partner. Po fotkach, jakie publikuje, można wywnioskować, że często dostaje od niego różne

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: fotki ze ślubu
 • Re: "Barwy szczęścia": Katarzyna Sawczuk szykuje się do ślubu!

  wg fotki to on wygląda jak jej synek,szybko mu ta miłość przejdzie

 • Re: ​"Na dobre i na złe": Wiktoria weźmie drugi ślub?!

  bardzo ładne fotki, ostatnia najbardziej przypadła mi do gustu :).....co do tego ślubu myślę, że to nie będzie w realu...może jakiś sen ......jestem tylko ciekawa o kim śni piękna pani chirurg....:)

 • Re: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  Czarna to celebryta. Jeszcze trochę i po niej. Tylko w magazynach dla facetów pokazuje srakę i tyle. We łbie cienko, więc trza się lansować. Faceta do ślubu nie znajdzie, przyjdzie jej łazić na spędy celebrytów. Tam można się nażreć i porobić za kasę fotki. Krótko mówiąc- grzebanie w gównie.

 • Re: “M jak miłość": Przymiarka do ślubu?

  Zdun cyka Ali fotki w sukni ślubnej, przez co robi jej nadzieje. Nagle dzwoni mu telefon ze szpitala, że Madzi sie znów pogorszyło. Zdun zdziera z Ali kiecke, zostawiając ją w samych pantalonach i biegnie ponownie oświadczyć się Magdzie. Tymczasem Gosia rodzi syna, któremu daje imię Donald. Michał dzwoni do Chodakowskiego spytać czy nie zostałby chrzestnym Doniego. Kinga włamuje się do sklepu