• Informacje na temat:

  foto konkurs

Artykuły na temat: foto konkurs
 • Wygraj projektor w konkursie z "Grą o tron"!

  Weźcie udział w naszym konkursie i walczcie o wspaniałe nagrody!

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

 • ...16 lipca w Amfiteatrze Bemowo odbyła się gala finałowa 4. edycji konkursu Miss Polski na wózku 2016. Tytuł najpiękniejszej Polki na wózku zdobyła Adrianna Zawadzińska.

 • Konkurs z browarem. Zagraj na festiwalu!

  W konkursie serwisu Muzzo.pl możecie wygrać udział w trzeciej edycji Browar Rock Festival odbywającej się w Żywcu (14-15 maja).

 • Edyta Wojtczak poświęciła się dla ukochanego

  ...moja konsternacja, kiedy przed Wielkanocą zobaczyłam w "Przekroju" moje foto! - wspominała po latach. Konkurs wygrała Teresa Tuszyńska (†55 l.), która później została aktorką, ale zdjęcie Edytki(...). Wśród gości była Irena Dziedzic (†93 l.), matka sukcesu Edytki. Ta zmarła niedawno w osamotnieniu gwiazda wprowadziła nieśmiałą dziewczynę w wielki świat dzięki jednemu zdjęciu. Ale najpierw był konkurs...

 • Zaprojektuj okładkę!

  Wytwórnia płytowa My Music ogłasza konkurs na zaprojektowanie najlepszej okładki swojej kolejnej składanki hitów.

 • Lotniczych, kiedy tygodnik "Przekrój" ogłosił konkurs "Film szuka młodych aktorek". "I kolega fotoamator wysłał moje zdjęcie. Jakaż była moja konsternacja, kiedy przed Wielkanocą zobaczyłam(...) "t"!) Wojtczak znalazła się obok 27 fotografii innych finalistek konkursu w numerze tygodnika z 5 kwietnia 1958 r. Dziesięć z nich, wśród nich pannę Edyttę, zaproszono na zdjęcia do Wytwórni Filmowej...

 • Browar Rock 2011: Zagraj na festiwalu!

  Tworzycie muzykę rockową i około rockową, nie macie kontraktu i kontaktów, ale wierzycie, że już czas, by zaprezentować ją przed większą publicznością? Ten konkurs jest dla was.

 • Lilly Marchel to 23-letnia polska fotomodelka, której wdzięki możecie podziwiać na najnowszej okładce "CKM-u". Właśnie została okrzyknięta nową „królową Instagrama” i następczynią Natalii Siwiec. Jakie sekrety skrywa Lilly Marchel i czy jej uroda to zasługa jedynie natury?

 • Rock For People: Zagraj na jednym festiwalu z Paramore i White Lies!

  Amatorzy ciężkiego brzmienia, młode kapele spod znaku rocka, pasjonaci gitarowego grania - wszyscy muzycy mają okazję zmierzyć się w walce o miejsce na scenie młodych talentów w Hradec Kralove podczas Muzzo.pl Day na czeskim festiwalu Rock For People!

Wideo na temat: foto konkurs
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...