• Informacje na temat:

  foto michael jackson

Artykuły na temat: foto michael jackson
 • Lidia Kopania w INTERIA.PL

  We wtorek, 10 lutego, o godzinie 14. gościem naszego portalu będzie piosenkarka Lidia Kopania, uczestniczka krajowych preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja 2009.

 • Nieżywe Schaby na żywo!

  Dziś od godziny 14. gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV jest zespół Formacja Nieżywych Schabuff.

 • "Dać z siebie wszystko"

  DJ Krime jest jednym z najlepszych polskich DJ-ów. Obecnie mieszka w Berlinie, ale często przyjeżdża do Polski, gdzie gra i bierze brał udział w różnych konkursach - jest np. zwycięzcą zawodów turtablistycznych Extrvaganza. Ostatnio wydał drugi mikstejp, "Return of Stamina Beatz". Z DJ-em Krime rozmawiał Tomek Walkiewicz (mhh.pl).

 • "Zainspirował mnie Rahzel"

  Mini przez sześć lat trenował break dance. Kiedy z niego zrezygnował i zajął się beat boxem, już wiedział, że to jest to, co naprawdę go fascynuje. Część swoich umiejętności zaprezentował w kawałku "Brak prądu? na Eksperymencie Psycho, resztę możemy usłyszeć podczas koncertów Pfk Kompany, gdzie z Sotem lub Bakiem zaskakuje publiczność nowatorskimi pomysłami. Z Minim rozmawiała Emilia (mhh.pl).

 • "To jest bezpośredni przekaz"

  Zespół Sistars istnieje od 2001 roku i stał się największym objawieniem rodzimej sceny muzycznej ostatnich miesięcy. Tworzą go dwie siostry: Natalia (N'talia) i Paulina (Lil'Sista) Przybysz oraz czterech muzyków: Bartek Królik, Marek Piotrowski, Marcin 'U1' Ułanowski i Przemek Maciołek. Od początku grają muzykę spod znaku r'n'b, z elementami neo-soulu, jazzu i hip hopu - muzykę, jakiej w wykonaniu polskich artystów jeszcze nie było. Grupa zadebiutowała albumem "Siła sióstr", wydanym we...

Wideo na temat: foto michael jackson
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.