• Informacje na temat:

  fotomontaż

Artykuły na temat: fotomontaż
 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała płaski brzuch! To fotomontaż?!

  ...oskarżyli ją o fotomontaż. Nie mogli uwierzyć w to, że można mieć tak kształtne pośladki.  Tym razem Małgonia podzieliła się z fanami zdjęciami z Lazurowego Wybrzeża, gdzie obecnie wypoczywa z synami(...).  Tym razem nawet nie śmieli podejrzewać ją o fotomontaż, a w komentarzach pojawiły się same komplementy.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Paramore: Hayley Williams zaręczona

  W Nowy Rok Hayley Williams weszła jako osoba zaręczona. Wokalistka grupy Paramore przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Chada Gilberta z zespołu New Found Glory.

 • ...jako swoiste poparcie i promowanie anoreksji! Najbardziej dosadnym komentarzem był jednak pewien fotomontaż autorstwa Bogdana Krzemińskiego, który zamieścił na swoim Facebooku. Sylwetka Anji(...) 10-15 lat" - komentuje sprawę Szymańska na portalu dziewczynynieplacza.pl. Autor fotomontażu też wydał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swych działań twierdząc, że chodziło mu po...

 • Karolina Szostak: Kobiece spojrzenie

  Była pionierką w zdominowanym przez mężczyzn dziennikarstwie sportowym, ale nie miała taryfy ulgowej. Dziś wiedzy zazdroszczą jej nie tylko kobiety.

 • Monika Olejnik zamieściła fotomontaż Dudy jako Breivika! Tłumaczy, że nie wiedziała!

  ...na Facebooku. Wpis opatrzyła zdjęciem Dudy z wyciągniętą ręką ze zwiniętą pięścią. Okazuje się, że to obrzydliwy fotomontaż, a zdjęcie przedstawia mordercę z wyspy Utoya, Andersa Breivika...

 • Geri Halliwell, brytyjska wokalistka, stanowczo zdementowała plotki , jakoby w jej najnowszym teledysku zrobiono fotomontaż i jej głowę dołączono do ciała wynajętej tancerki. Na te sensacyjne doniesienia prasy brytyjskiej zareagowała także wytwórnia EMI, dla której nagrywa była członkini Spice Girls.

 • Monika Olejnik stanie przed sądem za znieważenie Andrzeja Dudy?!

  Monika Olejnik (59 l.) niedawno opublikowała fotomontaż porównujący Andrzeja Dudę do Andersa Breivika. Mimo, że za to przeprosiła i starała się wytłumaczyć, to nie wszystkich jej słowa przekonały. Jeden z obywateli złożył do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa i domaga się postawienia kobiety przed sądem.

 • Żart holenderskiej aktorki rozzłościł Kolumbię

  Kolumbia zażądała odebrania holenderskiej aktorce Nicolette Van Dam tytułu ambasadora Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) za wątpliwy dowcip: fotomontaż ukazujący piłkarzy tego kraju konsumujących kokainę.

 • Barwy szczęścia

  Sadowska coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy po zdradzie męża i nie chce przyjąć pomocy najbliższych, którzy szukają jej zajęcia, by pozbierała się po rozstaniu. Adrian zrobił fotomontaż z ujęć Zuzi pod prysznicem i pokazuje go koledze jako dowód, że uprawiał z dziewczyną seks. Zdjęcie trafia do Filipa, który żąda od Zuzi wyjaśnień... Do Kacpra zaczyna docierać, że Jabłońscy mogą mieć rację...

 • Kirstie Alley grubsza niż kiedykolwiek

  Kirstie Alley postanowiła zakpić sobie ze swej przeszłości, kiedy stosowanie przez aktorkę drastycznej diety poskutkowało efektem jojo i opublikowała zabawny fotomontaż, doklejając swoją głowę do potężnego kobiecego ciała w bikini.

Zdjęcia na temat: fotomontaż
Dyskusje na temat: fotomontaż