• Informacje na temat:

  fotoreporterzy zachwyceni

Artykuły na temat: fotoreporterzy zachwyceni
 • Piotr Gąsowski zachwycony Dodą!

  ...uwydatnił krągłe piersi. Jak się okazuje, wzroku nie mogli od niej oderwać nie tylko fotoreporterzy, ale także Piotr Gąsowski! "Kiedy ‘Gąs’ zobaczył koleżankę, oniemiał z zachwytu. Nie odstępował jej na...

 • Christina Aguilera rozpaliła zmysły męskiej części widowni podczas niedawnego pokazu mody w Mediolanie. Gwiazda pojawiła się na wybiegu odziana w kusą, skórzaną sukienkę w indiańskim stylu.

 • Joanna Racewicz (42 l.) na rozdaniu Telekamer pojawiła się w eleganckim białym kombinezonie ze sporym dekoltem. Fotoreporterzy byli zachwyceni!

 • Tamara Arciuch: Dama z piórami

  Gala rozdania Orłów - Polskich Nagród Filmowych, to również święto mody. Wśród aktorek, które przeszły po czerwonym dywanie, najjaśniej błyszczała Tamara Arciuch. W sukni z piórami z rajskich ptaków wyglądała jak gwiazda dawnego Hollywood.

 • Odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku

  Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu", dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć męskie spojrzenia! Udowodniła to podczas trwającego w Międzyzdrojach 18. Festiwalu Gwiazd - jako jedyna spośród wszystkich goszczących na festiwalu aktorek odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku... Fotoreporterzy wprost oszaleli na jej punkcie!

 • - Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje. Na krakowskim Rynku Głównym Zakopower nie miał kogo ubić i usiec - wszyscy tupali w rytm.

 • Gwiazdy na pokazie

  ...pięknie. Fotoreporterzy mieli pełne ręce roboty, bo gwiazdy naprawdę dopisały! Oprócz Anny Dereszowskiej, Marii Niklińskiej i Katarzyny Cichopek do zdjęć pozowały: Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak...

 • Jarosław Bieniuk: tajemnicza kobieta u jego boku. Czy to przy niej leczy zbolałe serce?

  ...uśmiecha. To z powodu kogoś, kto rozjaśnił jego, pełen bólu, świat? Fotoreporterzy już na początku lipca spotkali go na plaży w Sopocie wraz z dziećmi i... bardzo atrakcyjną, młodą blondynką.  Wszyscy(...) vipów, w którym jedno miejsce kosztowało niebagatelną sumę 744 złotych. Z koncertu wyszli zachwyceni, z uśmiechami na twarzy. I oby ten uśmiech jak najdłużej Jarkowi towarzyszył.

 • ..., Zosi, Janka i Franka. Włoska modelka Giulia Salemi na festiwalu w Wenecji pojawiła się w długiej sukni z rozcięciami, odsłaniającej okolice bikini. Fotoreporterzy byli zachwyceni, sama...

 • Małgorzata Rozenek do Drażby: Nie jestem snobką!

  ...się z Majdanem. Para skradła reszcie gwiazd niemal całe show, bo zgromadzeni fotoreporterzy interesowali się głównie 37-latką i jej wybrankiem. Małgorzata wielokrotnie zmieniała kreacje, ale...

Wideo na temat: fotoreporterzy zachwyceni
 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.