• Informacje na temat:

  fox samantha

Artykuły na temat: fox samantha
 • Samantha Fox załamana po śmierci swojej partnerki i menadżerki

  Samantha Fox (49 l.) nie może się pogodzić ze stratą ukochanej.

 • Samantha Fox doradza Britney Spears

  Samantha Fox, brytyjska modelka i wokalistka, popularna w latach 80., zdecydowała się udzielić kilku porad Britney Spears odnośnie tego, jak przetrwać w przemyśle muzycznym. Według niej, najważniejsze jest to, aby wykonawczyni przeboju "Overprotected" zaczęła sama pisać swoje piosenki, bo bez tego nie ma szans na długą karierę.

 • "Z Archiwum X": Fox stracił iskrę?

  ...producent. Początkowo jednak stacja FOX nie widziała w nim potencjału, ale przekonała się do niego dwa lata później (wiosną 1992 r.). Mieszane uczucia W tym czasie David Duchovny świętował swoją trzecią(...), a co nie. Wydarzenia sprzed lat rzuciły cień na jego późniejsze życie. Miał 12 lat, gdy jego młodsza siostra, Samantha, zniknęła z rodzinnego domu. - Podczas seansu hipnozy przypomniałem sobie...

 • Zapomniane gwiazdy w Sopocie

  Drugiego dnia Sopot Festival 2008 na deskach Opery Leśnej wystąpią zapomniane już gwiazdki Sabrina Salerno oraz Samantha Fox.

 • "The Walking Dead": Zdjęcia z 9. sezonu

  ...8 października o godz. 22:00 na kanale FOX odbędzie się premiera 9. sezonu "The Walking Dead"

 • Gwiazdy lat 80. w Polsce

  Kim Wilde, Samantha Fox i Limahl z grupą Kajagoogoo, wielkie popowe gwiazdy lat 80., wystąpią na dwóch koncertach walentynkowych w Bydgoszczy (13 lutego, Hala Łuczniczka) i Wrocławiu (14 lutego, Hala Stulecia).

 • Nigdy nie poszli do łóżka! Przyjaźń z facetem? W serialach to możliwe!

  Sebastian i Magda z "Magdy M.", Samantha Carter i Daniel Jackson z "Gwiezdnych Wrót", Mal i Zoe z "Firefly". To tylko parę przykładów świetnie napisanej przyjaźni damsko-męskiej w serialach. Zobaczcie, jacy bohaterowie (i jakie produkcje) znalazły się na naszej liście. Jakie są Wasze typy?

 • Najlepszy amerykański serial

  Niespodzianka! Aż cztery z sześciu nominacji do Złotego Globu dla najlepszego serial u dramatycznego otrzymały produkcje "kablówek". Honoru wielkich telewizji bronią "Chirurdzy" (ABC) oraz "House" (Fox).

 • Muzyczne wspomnienia z lat 80. zdominują tegoroczny Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy muzyki pop z tamtych czasów: Samantha Fox, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders z Modern Talking.

 • "Gwiezdne wojny - Epizod III": Christensen w hełmie lorda Vadera

  Z najnowszych doniesień z "obozu" gwiezdnej sagi George'a Lucasa wynika, że w "Epizodzie III" pojawią się nowe postaci, w które wcielą się Samantha Morton, Christopher Eccleston i Robert Carlyle(...) w australijskich studiach wytwórni 20th Century Fox, gdzie ma powstać część zdjęć do "Epizodu III".